Geriausias karjeros LKL rungtynes sužaidęs Masiulis nukalė pergalę „Neptūnui“

2019-04-28 19:27

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Klaipėdos „Neptūnas“ (26-7) dar tvirčiau įsitaisė antroje „Betsafe–LKL“ turnyro lentelės vietoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai po sėkmingai sužaistos mačo pabaigos namuose 86:76 (21:21, 20:15, 21:19, 24:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (6-28).

23
36
100%
6/6
10

Kėdainių komanda šiose rungtynėse tik trumpam buvo minimaliai išsiveržusi į priekį – antrame kėlinyje.

„Neptūnas“, jau pradėjęs rungtynes atkarpa 15:2, vėliau iniciatyvą susigrąžino bei antrajam kėliniui einant į pabaigą buvo priekyje 41:34. Tomo Delininkaičio tritaškis leido „Neptūnui“ įgauti dviženklę persvarą (54:42), tačiau spurtu 7:0 „Nevėžis“ gerino savo padėtį – 51:57.

Intriga išliko ir ketvirtajame kėlinyje: užsivedęs nuo keturių tritaškių Kėdainių klubas priartėjo dar labiau (71:74), bet svečių įsibėgėjimą stabdė Delininkaitis, pataikęs tritaškį su pražanga – 78:71. Netrukus jis pridėjo dar vieną tolimą metimą, dar vieną smeigė Osvaldas Olisevičius, o „Nevėžio“ puolimui užstrigus klaipėdiečiai užsitikrino pergalę.

Gyčiui Masiuliui pavyko pagerinti savo asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus: šįkart jis pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus.

„Neptūnui“ laimėjus ir Vilniaus „Rytui“ suklupus Panevėžyje, dabar šias dvi dėl antrosios vietos kovojančias komandas skiria du laimėjimai.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai lieka paskutinėje „Betsafe–LKL“ pozicijoje.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 23, Tomas Delininkaitis 17 (4/5 trit.), Laimonas Kisielius 11, Jerai Grantas 10, Paulius Dambrauskas ir Simas Galdikas po 6.

„Nevėžis“: Adonte Parkeris 18, Nikita Balašovas 16, Zaidas Hearstas 16, Gintautas Matulis ir Martinas Junakovičius po 6.