Ketvirtame kėlinyje sugriuvusi ALBA nusileido „Bayern“ ekipai

2019-04-28 21:28
Nuotr.: imago images – Scanpix
Nuotr. imago images – Scanpix

Berlyno ALBA (22-7) komandai nepavyko palaužti Vokietijos čempionato lyderių. Tris kėlinius pirmavusi Roko Giedraičio ekipa namie, stebint beveik 14 tūkst. sirgalių, 75:85 (20:17, 21:22, 20:17, 14:29) nusileido Miuncheno „Bayern“ (28-2) ekipai.

ALBA ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 63:59, tačiau tada pralaimėjo atkarpą 2:17, įgijo dviženklį deficitą (65:76) ir iš šios duobės nebeišsikapstė.

Mačą starto penkete pradėjęs Giedraitis per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

GM: 24

ALBA Vokietijos lygos reguliariajame sezone likus sužaisti penkerias rungtynes užima trečiąją vietą. Antra žengia Oldenburgo „EWE Baskets“ (25-5) ekipa.

ALBA: Landry Nnoko 15, Luke’as Sikma 13, Peytonas Siva 12, Derrickas Waltonas 11.

„Bayern“: Danilo Barthelis ir Derrickas Williamsas po 15, Nihanas Djedovičius 14, Petteri Koponenas 12.