Denveryje – sulaužyta nosis, krepšininkų susistumdymas ir „Blazers“ išlyginta serija

2019-05-02 07:35
Nuotr.: AFP – Scanpix
  • „Blazers“ svečiuose 97:90 įveikė „Nuggets“ ir išlygino seriją 1-1

• Paskutinę minutę įvyko krepšininkų susistumdymas

• Torrey Craigas susilaužė nosį, tačiau vėliau grįžo į aikštę

Aistrų kupinose rungtynėse Portlando „Trail Blazers“ išvykoje 97:90 (28:23, 22:12, 28:29, 19:26) palaužė Denverio „Nuggets“.

Serijos rezultatas tapo 1-1 ir „Blazers“ taip perėmė namų aikštės pranašumą. Kitos dvejos rungtynės vyks Portlande.

Po dviejų kėlinių „Blazers“ pirmavo 15 taškų persvara, trečiajame ketvirtyje vienu metu buvo priekyje 17 taškų pranašumu, o lemiamą ketvirtį pradėjo įgijusi 14-os taškų atsargą.

15
19
100%
5/5
2

Paskutinę rungtynių minutę „Nuggets“ priartėjo iki 5 taškų (90:95), bet Rodney Hoodas likus 17 sekundžių pasižymėjo dvitaškiu ir nubraukė šeimininkų viltis.

„Blazers“ klube strigo Damianas Lillardas, per 39 minutes įmetęs 14 taškų. Įžaidėjas pataikė tik 5 metimus iš 17, tarp kurių – 1 tritaškis iš 7.

Nikola Jokičiaus sąskaitoje – 16 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Pirmajame mače serbas surinko 37 taškus.

Antrajame kėlinyje „Nuggets“ prarado Torrey Craigą, kuris nosimi atsitrenkė į komandos draugo Monte Morriso koją. Po šio epizodo Craigas susilaužė nosį, kuri pasruvo krauju. Jis į aikštę sugrįžo antroje rungtynių pusėje dėvėdamas kaukę.

Netrukus po to, kai Craigas paliko aikštę, čiurnos traumą patyrė nesėkmingai ant parketo nusileidęs Maurice’as Harklessas. Jis daugiau šiame mače nebežaidė.

Paskutinę rungtynių minutę kovodamas dėl kamuolio Nikola Jokičius pastūmė Enesą Kanterį, o turkas atsitrenkė ir pargriovė Craigą. Tuomet įvyko krepšininkų susistumdymas, kurio rezultatai – techninės pražangos Kanteriui ir Jamalui Murray.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 16 (14 atk. kam., 7 atk. kam.), Jamalas Murray 15 (7 atk. kam.), Paulas Millsapas (11 atk. kam.), Malikas Beasley 13.

„Blazers“: C.J. McCollumas 20 (6 rez. perd.), Enesas Kanteris (9 atk. kam., 2 bl.) ir Rodney Hoodas po 15, Damianas Lillardas 14 (5/17 metimai), Al-Farouqas Aminu 11 (10 atk. kam.).