Dramatiškoje pergalėje Juškevičius buvo tarp rezultatyviausių

2019-05-04 22:44
Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Pergalių seriją Prancūzijos čempionate pratęsė Ado Juškevičiaus atstovaujamas Nantero 92 (22-9) klubas, kuris namuose 88:82 (21:25, 21:16, 25:25, 21:16) palaužė Diunkerko „Gravellines“ (15-16) ir pasiekė penktąją pergalę paeiliui.

GM: 18

Tarp rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvęs Juškevičius per 23 minutes pelnė 15 taškų (0/2 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, šeimininkai pirmavo 85:80, tačiau Tayloras Smithas įkrovė iš viršaus ir „Gravellines“ kaip mat grąžino į rungtynes.

Vis tik svečiai per likusį laiką taškų pelnyti nebesugebėjo, o Nantero krepšininkai realizavo 3 baudas iš 6 ir to pakako persvaros išlaikymui.

Nantero 92: Jeremy Senglinas 17, Lahaou Konate 16, Adas Juškevičius 15 (3/5 trit.).

„Gravellines“: Scottas Woodas 17 (5/8 trit.), Tayloras Smithas 14 (6/7 dvit.), Jeanas-Michelis Mipoka 12.