Seibučio indėlio nepakako: visą mačą priešinęsis Saragosos klubas krito prieš „Real“

2019-05-11 20:50
  • Madrido „Real“ svečiuose 85:70 nugalėjo Saragosos „Tecnyconta“

• Pralaimėtojams Renaldas Seibutis pelnė 8 taškus

• „Real“ ekipoje Walteris Tavaresas įmetė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir blokavo 7 metimus

Pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse patyrė Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“ (17-15) ekipa, kuri namuose 70:85 (10:20, 22:22, 24:16, 14:27) nusileido Madrido „Real“ (26-6).

Seibutis per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius pardavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir surinko 5 naudingumo balus“.

Tris su puse kėlinio kaip lygūs su lygiais žaidę šeimininkai susitikimą paleido ketvirtojo kėlinio viduryje. Nacho Martinas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki minimumo (62:63), tačiau tuomet sekė „Real“ pergalingas spurtas.

Jeffery Tayloras surinko 4 taškus paeiliui, dvitaškį pridėjo Walteris Tavaresas, o Trey Thompkinsas smeigė tritaškį ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms, komandas skyrė 10 taškų – 74:64.

Sėkminga svečių atkarpa prasitęsė iki spurto 18:2 ir mačo nugalėtojas tapo visiškai aiškus – „Real“ pirmavo 81:64.

Svečių ekipoje labiausiai išsiskyrė Tavaresas, kuris įmetė 17 taškų (8/11 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 11 kamuolių, blokavo net 7 metimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Tecnyconta“: Latavious Williamsas 12, Carlosas Alocenas 10, Bo McCalebbas 9, Renaldas Seibutis 8 (4/7 dvit.).

„Real“: Walteris Tavaresas 17 (11 atk. kam., 7 blk.), Anthony Randolphas 12 (5/8 dvit., 0/5 trit.), Fabienas Causeuras 10.