Ulanovas įsitikinęs – reikia keisti LKL reguliariojo sezono sistemą

Tomas Vanagas
„BasketNews.lt“
2019-05-12 20:08

Užtikrintai ketvirtąjį sezono derbį su Vilniaus „Rytu“ laimėjęs Kauno „Žalgiris“ pergalingai užbaigė sekinančią rungtynių atkarpą ir tuo pačiu reguliarųjį sezoną. Arti dvigubo dublio buvęs Edgaras Ulanovas į vilniečių krepšį per 29 minutes įmetė 14 taškų, sugriebė 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 23 naudingumo balus.

Fotogalerija

Jo vedamas „Žalgiris“ savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo 91:75. Per dvi savaites Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams teko sužaisti net 7 susitikimus, iš kurių nepavyko laimėti tik vieno – prieš Prienų „Skycop“.

„Labai ilgas, varginantis, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ reguliarųjį sezoną vertino Ulanovas. – Su kai kuriomis tenka susitikti net po šešis kartus. Nežinau, mums reikia žaisti. Svarbu, kad reguliariajame sezone laimėjome pirmąją vietą, džiaugiamės, bet dabar prasideda svarbiausias etapas. Manau, jei komandoje paklaustumėte kiekvieno, tikrai 80-90 proc. sutiktų, kad reikia pakeisti sistemą.“

Šalia Ulanovo sėdėjęs Marius Grigonis klausėsi savo komandos draugo minčių ir taip pat nepraleido progos pasisakyti šiuo klausimu.

„Labai smagu, – į klausimą apie keturių ratų sistemą šmaikščiai reagavo Grigonis. – Reikėtų keisti į 8 ratų sistemą.“

„Žalgiris“ reikalus su „Rytu“ sutvarkė dar prieš ilgąją pertrauką, kada per antrą kėlinį sumetė 32 taškus bei triuškinamai pirmavo 53:30. Po krepšiais dominavę šeimininkai sugriebė 44 kamuolius, kai vilniečiai – 23. Tiesa, Dainiaus Adomaičio kariauna puolime atkovojo daugiau kamuolių nei gynyboje – 12 prieš 11.

„Žaidėme su gera energija ir intensyvumu. Manau, didžiąją rungtynių dalį mes kontroliavome ritmą. Turbūt nebuvo labai klausimų, kad gali kažkas keistis, dėl to yra gerai. Aišku, buvo ir atkarpų, trečias kėlinys, kada po pertraukos išėjome ne taip, kaip turėjome. Prieš šitą komandą jokiais būdais negalima atsipalaiduoti.

Tikrai jie gali nubausti, kas yra ir buvo trečiajame kėlinyje – daug atkovotų kamuolių iš „Ryto“ pusės. Galų gale, gera energija, geras išpildymas ir lėmė pergalę.“

Kamasolis
Ziuriu Ulanovas nori gauti puse limono, ir nieko neveikti. Ar as cia ka ne taip supratau?
2019-05-13
+2
2019-05-13
-2
nu tai aisku kad sitie mililionieriai noretu isvis tik i playoff atvaziuot ir pasiimt medalius,bet ju ziniai,yra ir aibe kitu komandu kurios neturi tiek milijonu,ir kurioms papildomos varzybos tik i nauda.jei lyga nuspres tenkint vieno klubo interesus,tai ir bus krepsinio Lietuvoje pabaigos pradzia
2019-05-12
-6
na
rytas ir neptūnas tikrai už sumažinimą, ir visi kas žaidžia Europos turnyruose.

aišku, jei EuroCupe ir ČL nepatenki į PO tai tampa labai mažai rungtynių, kaip ir EL, jei neprasibraudavai į top16 turėdavai 10 graju tik. Žalgiris galbūt turi kolkas taikytis prie LKL, bet kai jis pats kyla tokiais tempais, kažkada ateis tas metas, jog bus ultimatumas, arba mažina rungtynių sk. arba traukiasi Kunas iš LKL( alternatyvą žaisti tik su jaunimu reg. sezone nemanau, kad tiktu prieš visus fanus) . Dar kažkada buvo, jog Rytas su Žalgiriu žaidė po du turus, o visos kitos po 4 turus, bet čia būtų apsurdas. Milašius kalbėjo, kad čia kyla viskas, visiems gerai, bet esmė tokia, kad be Žalgirio LKL remėju pinigai sumažėtų daugiaunei dvigubai, transliacijų pinigai kristu, jau nekalbant apie krepšinio lygį.