Pirmajame serijos mače smaginęsis „Neptūnas“ nušlavė „Skycop“

2019-05-15 17:50
  • Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 102:78 sutriuškino Prienų „Skycop“

• Nugalėtojams Jerai Grantas pelnė 19 taškų ir surinko 29 naudingumo balus

Pirmąjį žingsnį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio link žengė Klaipėdos „Neptūnas“, kuris namuose 102:78 (17:22, 31:14, 26:21, 28:21) pirmose ketvirtfinalio rungtynėse sutriuškino Prienų „Skycop“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis susitikimas vyks penktadienį Prienuose.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje Tomas Delininkaitis padidino uostamiesčio ekipos persvarą, tačiau tuomet Žygimantas Janavičius, Arnas Labuckas ir Martynas Gecevičius realizavo baudas, o „Skycop“ ketvirtį užbaigė spurtu 10:0 bei buvo priekyje 22:17.

Vis tik antrajame kėlinyje „Neptūno“ banga kaip reikiant nubloškė svečius. Osvaldas Olisevičius ir Deividas Gailius smeigė po tritaškį, Jerai Grantas įkrovė iš viršaus bei 15:3 spurtavę šeimininkai įgijo 15 taškų persvarą – 44:29.

Po ilgosios pertraukos vaizdas iš esmės nesikeitė. Osvaldas Olisevičius pataikė du tritaškius ir vieną dvitaškį, po du taškus pridėjo Jerai Grantas bei Paulius Dambrauskas ir „Neptūno“ persvara pasiekė 19 taškų ribą (72:53).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Kazys Maksvytis rėmėsi jaunesniais ir mažiau žaidžiančiais krepšininkais, tačiau šie vaizdo negadino ir netgi sugebėjo padidinti šeimininkų persvarą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Jerai Grantas, kuris per 27 minutes pelnė 19 taškų (9/10 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 19 (9/10 dvit., 29 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 17 (3/7 trit.), Deividas Gailius 15 (3/4 trit., 3/6 trit.), Lorenzo Williamsas 13 (5/5 metimų), Gytis Masiulis 12.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 20 (4/8 trit.), Žygimantas Janavičius 13 (4/4 dvit.), Kšištofas Lavrinovičius 11.