Finalo vertame trileryje – dviženklį deficitą panaikinusio CSKA triumfas

2019-05-17 21:00
  • Antrajame pusfinalyje Maskvos CSKA 95:90 palaužė Madrido „Real“

• „Real“ vienu metu turėjo 14 taškų persvarą

• Nugalėtojams Nando De Colo ir Sergio Rodriguezas pelnė po 23 taškus

Antrasis Eurolygos finalo ketverto pusfinalis tarp Maskvos CSKA ir Madrido „Real“ klubų krepšinio gerbėjams padovanojo tikrą spektaklį.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai vienu metu turėjo 14 taškų deficitą, tačiau nepaisant to atsitiesė ir po itin atkaklios kovos 95:90 (18:22, 25:23, 22:28, 30:17) nukovė „Karališkąjį“ klubą.

CSKA sekmadienį finale susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“, o „Real“ dėl trečiosios vietos kovos su Stambulo „Fenerbahče“.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Anthony Randolphas įkrovė kamuolį iš viršaus ir padidino „Real“ iki 3 taškų (85:82).

Vis tik kitoje atakoje Cory Higginsas atsakė dvitaškiu, Nando De Colo smeigė tritaškį ir likus kiek daugiau nei minutei, CSKA išsiveržė į priekį (87:85). Visai netrukus prancūzas išprovokavo penktąją Facundo Campazzo pražangą bei tokiu būdu padvigubino savo ekipos persvarą – 89:85.

Po šio epizodo abi komandos keitėsi taikliais baudų metimais, tačiau likus 17-ai sekundžių, Sergio Llullas pataikė tritaškį iš fantastikos srities ir taip sugrąžino intrigą – 90:91. Vis tik Higginsas realizavo baudas, o panašus Llullo tolimas metimas kitoje atakoje tikslo nebepasiekė ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

CSKA į pergalę ištempė De Colo ir Rodriguezo duetas. Prancūzas per 27 minutes pelnė 23 taškus (2/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 13/14 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 11 pražangų bei surinko 27 naudingumo balus.

Tuo metu Rodriguezas taip pat pridėjo 23 taškus (5/9 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudos), 4 rezultatyvius pardavimus, dvi klaidas bei 17 naudingumo balų.

Trečiajame kėlinyje jau atrodė, jog rungtynes perlaužė „Real“. Facundo Campazzo pelnė taškus su pražanga, Gustavo Ayonas pridėjo dvitaškį, Anthony Randolphas smeigė tritaškį, o Madrido klubas spurtavo 14:3 bei susikrovė 14 taškų pranašumą – 65:51.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui CSKA turėjo 13 taškų deficitą, bet Othello Hunteris pataisė netaiklų metimą, Nando De Colo surinko 5 taškus paeiliui ir įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė viso labo 2 taškai (76:78).

CSKA: Nando De Colo (13/14 baudų) ir Sergio Rodriguezas (3/5 trit.) po 23, Willas Clyburnas 18 (3/4 trit.), Cory Higginsas 11 (1/6 dvit., 9/10 baudos).

„Real“: Fabienas Causeuras 18 (6/6 dvit.), Sergio Llullas 13 (1/10 trit.), Anthony Randolphas 12, Rudy Fernandezas ir Facundo Campazzo po 10.