„Žalgiris“ pirmojo pusfinalio lygtį išsprendė spurtavęs 17:0

• „Žalgiris“ savo aikštėje 78:58 įveikė „Lietkabelį“ ir LKL pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį – 1-0

• Antrosios serijos rungtynės įvyks ketvirtadienį 18:50 val. Panevėžyje

• Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 16 taškų pelnęs Brandonas Daviesas

• Svečių ekipoje su 14 taškų išsiskyrė Jamaras Wilsonas

Kauno „Žalgiris“ pergalingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos pusfinalio seriją. Kauniečiai savo arenoje 78:58 (18:11, 18:21, 23:10, 19:16) parbloškė aštuoniese žaidusį Panevėžio „Lietkabelį“.

Serijoje iki dviejų pergalių „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis mačas ketvirtadienį 18.50 val. bus surengtas Panevėžyje.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ atsiliko tik dviem taškais (34:36), bet tuomet „Žalgiris“ šovė į priekį – spurtavo 17:0 ir nutolo iki 19 taškų pranašumo (53:34).

Panevėžiečiai kelis kartus priartėjo iki 17 taškų deficito, bet ketvirtajame kėlinyje Deonas Thompsonas įmetė dvitaškį, Artūras Milaknis įkrovė į krepšį ir pridėjo tritaškį, po kurio „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 25 taškų ribą (71:46).

Antrojo kėlinio pabaigoje čiurnos traumą patyrė ir priverstinai aikštę paliko Marius Grigonis. Visgi tai nebuvo rimta trauma – po ilgosios pertraukos jis iškart galėjo rungtyniauti.

Šiose rungtynėse vienintelis Paulius Jankūnas nepelnė taškų. Kauniečių kapitonas per 13 minučių spėjo atkovoti 3 kamuolius.

Šeimininkų gretose ilgiausiai rungtyniavo 22 minutes ant parketo išbuvęs Edgaras Ulanovas. Tuo metu „Lietkabelyje“ ilgiausiai žaidęs krepšininkas buvo Paulius Valinskas, kuris rungtyniavo 32 minutes.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 16 (9 atk. kam., 21 naud. bal.), Aaronas White'as 12, Nate'as Woltersas 11.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 14 (23 naud. bal.), Mindaugas Kupšas 13 (7 atk. kam., 20 naud. bal.), Saulius Kulvietis 8.