Italijos čempionato pusfinalio starte „AX Armani Exchange“ patyrė nesėkmę

2019-05-29 23:48
Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Italijos čempionato pusfinalio starte Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Milano „AX Armani Exchange“ namuose 79:86 (18:16, 17:25, 25:19, 19:26) krito prieš Sasario „Dinamo“ ir serijoje iki trijų pergalių atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 0-1.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Milane.

Kuzminskas šeimininkams per 22 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.) bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

GM: 30

Rezultatyviausiai Milano ekipoje žaidė 16 taškų pelnęs (5/9 dvit., 2/2 trit.) Vladimiras Micovas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Kauno „Žalgirį“ dominantis puolėjas RaShawnas Thomasas. Amerikietis per 35 minutes įmetė 25 taškus (8/11 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus.

Rezultatyviau už puolėją žaidė 26 taškus pelnęs (8/10 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.) Stefano Gentile.

Artūras Gudaitis dėl kryžminių kelio raiščių traumos „AX Armani Exchange“ ekipai nepadėjo.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 16, Mike'as Jamesas 12, Kalebas Tarczewski 10 (13 atk. kam.).

„Dinamo“: Stefano Gentile 26 (8/10 baud.), RaShawnas Thomasas 25 (8/11 dvit., 11 atk. kam., 32 naud. bal.), Achille'as Polonara 13, DyShawnas Pierre'as 12 (11 atk. kam.).