Įspūdingas atkrintamųjų startas: rezultatyvus Seibutis prisidėjo prie „Baskonia“ triuškinimo

2019-05-30 23:06

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Šį vakarą Ispanijoje startavo atkrintamosios varžybos, o jos prasidėjo kiek netikėtu rezultatu.

Gimimo vieta: Palanga, Lietuva

Šeštąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Saragosos „Tecnyconta“ klubas, kurio garbę gina ir Renaldas Seibutis, išvykoje 91:81 (24:20, 26:14, 22:19, 19:28) pranoko Vitorijos „Baskonia“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis susitikimas sekmadienį Saragosoje.

Seibutis prie pergalės per 30 minučių pridėjo 16 taškų (1/7 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Svečiai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, o prieš ilgąją pertrauką jau turėjo solidžią 16 taškų persvarą (50:34). Trečiojo kėlinio viduryje Seibutis realizavo baudas, Carlosas Alocenas pataikė iš toli, o „Tecnyconta“ spurtavo 13:2 bei susikrovė triuškinamą pranašumą – 72:53.

Pačioje mačo pabaigoje baskai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio, bet rimtai dėl pergalės pakovoti nebesugebėjo.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris (5/6 trit.) ir Vincentas Poirier (9/11 dvit.) po 21, Tornikė Šengelija 13 (4/5 dvit.).

„Tecnyconta“: Stanas Okoye 22 (7 atk. kam.), Renaldas Seibutis 16 (1/7 dvit., 4/5 trit.), Javieras Justizas 11.

As
Panasu pirma kart per daug metu, nebus didziules skyles rinktines gyneju grandy. Tiek Kalnietis tiek Grigonis turejo puikius klubinius sezonus. Lekavicius aisku nespindejo PAO, bet manau labiau del Caltaheso buvimo ten, nei del sugebejimu trukumo. Site 3 manau bus pagrindiniai, o nuo suolo bus galima pakelti Seibuti, kuris panasu antra jaunyste isgyvena.
2019-05-31
tai
ir ten serijos iki 2 pergaliu, palankus formatas outsideriams. baskai privales laimet isvykoj dabar
2019-05-31
+6
sutriuskinimas, nes visas rungtynes turejo iniciatyva, laike ant 15 tasku minimum, o pavijo tik gale ir tai vos vos.