Driokstelėję Micičius ir Motumas išvedė „Anadolu Efes“ į Turkijos lygos finalą

2019-06-05 22:13
Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Vasilije Micičius ir Brockas Motumas kartu pelnė 47 taškus ir surinko 55 naudingumo balus, o jų vedama Stambulo „Anadolu Efes“ komanda po dviejų sezonų pertraukos žengė į Turkijos pirmenybių finalą.

Daugiausia pelno: Shane Larkin

Ergino Atamano kariauna trečiajame mače išvykoje 78:72 (17:15, 24:21, 21:15, 16:21) palaužė Stambulo „Galatasaray“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo sausai 3-0.

Micičius per 34 minutes įmetė 23 taškus (6/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/6 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, po 3 sykius suklydo ir prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei įsirašė 31 naudingumo balą.

Vos tris sekundes dvikovoje ilsėjęsis Motumas sumetė 24 taškus (8/12 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 7 kamuolius ir užfiksavo 24 balų naudingumą.

Trečiasis buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas rungtyniavo 28 minutes, pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 baudos) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Anadolu Efes“ ekipai 74 iš 78 taškų surinko startinio penketo žaidėjai. Iš nuo suolo pakilusių krepšininkų pasižymėjo vienintelis Sertacas Sanli, per 12 minusių pelnęs 4 taškus.

„Anadolu Efes“ paskutinį kartą Turkijos finale kovojo 2015-2016 m. finale, kada 2-4 nusileido Stambulo „Fenerbahče“.

Kitoje pusfinalio poroje „Fenerbahče“ 2-0 pirmauja prieš Bursos „Tofaš“.

„Galatasaray“: Aaronas Harrisonas 24 (7 atk. kam.), Zachas Auguste'as 15, Nigelas Hayesas 12.

„Anadolu Efes“: Brockas Motumas 24 (7 atk. kam.), Vasilije Micičius 23 (11 rez. perd.), Jamesas Andersonas 13 (10 atk. kam.), Shane'as Larkinas 12.