Su trenksmu: Kalnietis į Prancūzijos lygos finalą žengė 43 taškų persvara nušluodamas Juškevičiaus ekipą

2019-06-07 23:29
Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Mantas Kalnietis ir jo atstovaujamas Vilerbano ASVEL į Prancūzijos lygos finalą žengė tiesiausiu keliu.

Daugiausia pataiko: A.J. Slaughter

Trečiosiose pusfinalio rungtynėse ASVEL išvykoje 99:56 (32:18, 26:15, 24:11, 17:12) sutriuškino Ado Juškevičiaus ginamą Nantero 92 ekipą ir seriją laimėjo sausu rezultatu 3-0. Finale ASVEL susitiks su „Monaco“ klubu, kuris seriją prieš Dižono JDA taip pat laimėjo 3-0.

Antrojo kėlinio pradžioje komandas dar skyrė 8 taškai, tačiau ASVEL surengė spurtą 23:7 ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo daugiau nei užtikrintai – 58:33.

Kalnietis per 22 minutes prie pergalės pridėjo 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 tritaškių), 6 rezultatyvius pardavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 klaidas bei 11 naudingumo balų.

Tuo metu Juškevičius per 16 minučių įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), padarė 1 klaidą, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko -1 naudingumo balą.

Nantero 92: Jeremy Senglinas 18 (5/6 dvit.), Hugo Invernizzi 9, Jeanas-Marcas Pansa 7.

ASVEL: A.J. Slaughteris 20 (7/7 dvit.), Livio Jeanas-Charlesas 19 (9/10 dvit.), Adreianas Payne‘as 15.

kai paziuri i rinktines nariu statistika,tai baisu darosi...buvusi karta ,galima sakyti beveik pasitrauke,o jaunimas,tai gatves krepsinio lygi primena,bet visi perspektyvus ir jau paraiskas i NBA siuncia...juokas pro asaras.Baisu pagalvoti kas bus pasaulio cempionate...