Pratęsimo pareikalavusiame trileryje – Micičiaus benefisas ir „Anadolu Efes“ triumfas

2019-06-11 21:06
Nuotr.: Valery Sharifulin/TASS-Scanpix
Nuotr. Valery Sharifulin/TASS-Scanpix

Turkijos čempionato finalo antrosiose rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ savo aikštėje per pratęsimą 101:93 (14:20, 26:32, 25:17, 21:17, 15:7) palaužė to paties miesto „Fenerbahče“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių atstatė lygybę – 1-1.

GM: 37

Per pirmuosius du kėlinius Željko Obradovičiaus auklėtiniai užtikrintai kontroliavo mačo eigą ir įgijo dviženklę persvarą (52:40), tačiau po pertraukos šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir prieš lemiamą ketvirtį ištirpdė atsilikimą iki keturių taškų – 65:69.

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos, Vasilije Micičius išvedė šeimininkus į priekį (86:84), tačiau Nikola Kaliničiui pavyko išlyginti rezultatą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą – 86:86.

Papildomą atkarpą Ergino Atamano auklėtiniai pradėjo spurtu 9:2 (95:88) ir nors kitoje atakoje Kaliničius pataikė tritaškį su pražanga (92:95), „Anadolu Efes“ pranašumo neišbarstė ir užtikrintai užbaigė dvikovą – 101:93.

Fantastišką pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Micičius. Buvęs žalgirietis per 42 minutes pelnė 30 taškų (8/10 dvit., 3/7 trit., 5/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ nuo nesėkmės neišgelbėjo solidus Nicolo Melli žaidimas. Italas per 41 minutę pelnė 22 taškus (6/11 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Trečiosios finalo serijos rungtynės įvyks ketvirtadienį „Fenerbahče“ tvirtovėje.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 30 (8/10 dvit., 6 rez. perd., 5 kld., 28 naud. bal.), Shane'as Larkinas 19 (12/12 baud., 6 rez. perd., 21 naud. bal.), Bryantas Dunstonas 15 (7/7 dvit., 26 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois ir Brockas Motumas po 13.

„Fenerbahče“: Nicolo Melli 22, Marko Guduričius 18 (5/5 dvit.), Muhamedas Ali 17 (4/5 trit.), Nikola Kaliničius 13, Kostas Sloukas 11 (11 rez. perd.).