Didelė klaidos kaina: teisėjai paskutinę minutę turėjo fiksuoti pražangą Cousinsui

2019-06-12 08:32

NBA pripažino – paskutinę penktųjų NBA finalo serijos rungtynių minutę teisėjai padarė klaidą.

Fotogalerija

Likus žaisti 49 sekundes, Toronto „Raptors“ puolėjas Marco Gasolis veržėsi krepšinio link, o DeMarcusas Cousinsas prieš jį prasižengė.

Visgi teisėjai to nepastebėjo ir Gasolis neturėjo teisės atlikti baudos metimų.

Galutinis rungtynių rezultatas „Golden State Warriors“ naudai buvo 106:105, tad teisėjų klaida galėjo turėti ypač didelę įtaką.

Šiuo metu serijoje iki keturių pergalių NBA čempionai prieš „Raptors“ atsilieka 2-3.

Kitas mačas vyks Oklande, penktadienį 4 valandą Lietuvos laiku.

Lukminas
Nu teisingai,pries tai nefiksavo zingsniu,po toprazngos.Lygu.
2019-06-12
+1
Jei perimtu vairą Šaras
išreikalautu iš teisėjų dar ne tokių epizodų. Koncentruokitės į Šaro persikėlimą į NBA. Jis ant suoliuko ramiai nesedėtų, kaip visi treneriai ten, jis lakstytu paliai liniją mat peremat blpypt.
2019-06-12
+1
Bet dar čia nepabaigė darbų
agentas jam liepė pasitaikius progai pasakoti, kaip jam ištisai skambina iš už atlanto su pasiūlymais perimti nba komandos vairą ir prižiūrėt ne tik žaidėjus, bet ir teisėjus.
2019-06-12
+2
Tj
zingsniu nebuvo , pasiziurek kelis kartus visi , jis sumusa kamuoli !
2019-06-12
-4
Jei Grajausko kometavimas pusė velnio, bet niekaip neįprantu klausyti sport 1 komentatoriaus paauglio balsu Skudarausko.
2019-06-12
+3
Maciau rungtynes, tai skustis turetu kariai, o ne raptoriai. Leonardui tai is viso kazkokios isimtys taikomos
2019-06-12
+6
Dzo
ten senai cirkas durneliam. tokiem ligoniam kaip sport1 komentatoriai. kurie arti isprotejimo ribos. tik idomu jie vaidina ar is tikruju tokiu kiauru yra kaushu.
2019-06-12
-11
baikit
juokus cia finalai, kokia dar prazanga, cia tokiu reg. sezone ne visada svilptu, o cia finale lemiamose sekundese jie nori tokiu baudu... baikit juokus
2019-06-12
+10
Jie ten likus kelioms minutems zingsniu Leonard neuzskaite , nors tas sutojo pakele koja ir galvojo ka daryti , poto perdave kamuoli Norman kuris idejo is virsaus , taigi tu klaidu buvo is abeju pusiu .
2019-06-12
-3
Zigis
Ir as netgi sakyciau kad labiau svilpe i raptors puse. Nes buvo aibe svilpuku kai gsw nepadare klaidos, pvz kai livingstonui backcourt violation ipaise. Nors nepalaikau nei vienos komandos.
2019-06-12
+6
Lol
Man tai patinka ten nba. Lowry antram keliny lygtais virs galvos nesiojosi kamuoli varydamasis. Po to kawhi leonordo dvizingsnis su sustojimu. Jokiu zingsniu.
2019-06-12
+8
Cia patys basketnews sugalvojote tai?
Ka turejo tai nebent zingsnius Gasoliui uzskaityti :)
2019-06-12
+8
Linas
Cia jau nebeverta zvalgytis atgal, kas buvo tas buvo, visada pasitaiko klaidu, o ir svilpuku buvo i abi puses.
2019-06-12
+8
Turejo
Turejo neuzfiksuoti ir Cousinsui prazangos puolime, ir neuzfiksuoti kai Cousinsas nueme kamuoli, anot teiseju, "virs cilindro".
2019-06-12
-6
...
Tu gal išsiblaivyk. Šioje serijoje kaip ir kiekviename finale teisėjai dirba siaubingai. Bet tikrai ne tavo išvardintuose epizoduose. Kai palaikai komandą aklai, kaip tu, objektyviai situacijų nesuvoki.