NBA Vasaros lygos finale – dramatiškas Maksvyčio ekipos pralaimėjimas

2019-07-16 07:19
Nuotr. BNS

Dramatiška Memfio „Grizzlies“ ir Minesotos „Timberwolves“ kova Las Vegase finišavo NBA Vasaros lyga.

„Timberwolves“ trenerių štabe dirbusio Kazio Maksvyčio ekipa sugebėjo panaikinti didžiulį deficitą, tačiau galutinai iniciatyvos neperėmė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 92:95.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Grizzlies“ užtikrintai žengė NBA Vasaros lygos titulo link (59:42), tačiau Minesotos ekipa nežadėjo pasiduoti anksčiau laiko ir prieš lemiamą ketvirtį ištirpdė atsilikimą iki dviejų taškų – 70:72.

Daugiausia pataiko: Mike Conley

Likus dviems minutėms iki mačo pabaigos, Tenesio valstijos ekipa vėl įgijo dviženklę persvarą (93:83), tačiau „Timberwolves“ greitai sugrįžo į rungtynes ir turėjo galimybę išplėšti pratęsimą (92:95).

Vis dėlto lemiamas Kelano Martino tolimas šūvis skriejo pro šalį, po kurio teisėjo švilpukas skelbė „Grizzlies“ pergalę – 95:92.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Graysonas Allenas, surinkęs 17 taškų.

Po 15 taškų „Grizzlies“ pridėjo Bruno Caboclo, Dusty Hannahsas ir Brandonas Clarke'as. Pastarasis dar atkovojo 16 kamuolių ir buvo išrinktas turnyro MVP.

„Timberwolves“ ekipoje su 17 pelnytų taškų išsiskyrė lemiamą metimą prametęs Martinas.