Šansą visiems suteikti norintis Adomaitis: „Veteranų galimybes žinome“

Tomas Vanagas
„BasketNews.lt“
2019-08-01 12:57

Lietuvos rinktinė pirmosiose draugiškose rungtynėse šią vasarą su Ispanija versis be penkių pagrindinės sudėties žaidėjų. Į Pamploną su komanda nevyksta kapitonas Mantas Kalnietis, Paulius Jankūnas, Renaldas Seibutis, Jonas Valančiūnas bei Domantas Sabonis.

Dėl NBA taisyklių Valančiūnas ir Sabonis komandinius veiksmus treniruotėse šlifuot galėjo pradėti tik šiandien, o Jankūnas, Kalnietis ir Seibutis lieka Lietuvoje dėl didelio kandidatų skaičiaus, kuriuos treneris Dainius Adomaitis nori išbandyti rungtynėse.

„Jie (Jankūnas, Kalnietis, Seibutis) yra patyrę žaidėjai ir taip pat dar turi padirbėti pagal individualų planą“, – priežastis aiškino Adomaitis.

Nors Valančiūnas pagal NBA taisykles jau šiandien galėjo dalyvauti rytinėje komandos treniruotėje, tačiau susirinkę žurnalistai Palangoje ant parketo lietuvio neišvydo.

„Dar nėra galutinai sutvarkyti Jono draudimo reikalai, todėl šįryt jis dar negalėjo dalyvauti treniruotėje“, – situaciją aiškino Adomaitis.

Po rungtynių Ispanijoje Lietuvos krepšininkai sugrįš į pajūrį ir rugpjūčio 4-ąją sužais draugiškas rungtynes Klaipėdoje su Suomijos rinktine. Rugpjūčio 5-21 dienomis krepšininkai plušės Kaune.

– Kokios formos atvyko Sabonis ir Valančiūnas? – žurnalistai paklausė Adomaičio.
– Jie atrodo gerai. Visą šį laiką Valančiūnas su Saboniu dirbo pagal individualią programą. Jonas ir Domas taip pat dirbo su Sabonio asmeniniais treneriais.

– Kokius uždavinius keliate rungtynėse su Ispanija?
– Išsireikalauti geresnės kokybės. Faktas, kad pirmos treniruotės po fizinio pasirengimo yra su daug noro, bet mažai kokybės, todėl turime šlifuoti derinius ir gerinti tarpusavio supratimą.

– Kokia Jono Mačiulio sportinė forma?
– Jis sveikas ir tai man yra svarbiausia. Dabar dar nė vienas nebus optimalios sportinės formos.

– Ką labiausiai norėsite patikrinti rungtynėse su Ispanija?
– Norime išbandyti visus žaidėjus, kurie atvyko į stovyklą. Veteranų galimybes žinome, bet yra krepšininkų, kurie sužaidė gerus sezonus, todėl ir norime jiems suteikti šansą.

– Kaip vertinate ispanų galimybes pasaulio čempionate?
– Kaip ir visada, jie bus vieni iš turnyro favoritų.Komentarai:

Kviečiu jus i privatų sеkso klubą http://go-4.net/e1UJ
2019-08-04
-8
Atsakyti
Kviečiu jus i privatų sеkso klubą http://go-4.net/e1UJ
2019-08-03
Atsakyti
Kviečiu jus i privatų sеkso klubą http://go-4.net/e1UJ
2019-08-02
-17
Atsakyti
Kviečiu jus i privatų sekso klubą http://go-4.net/e1UJ
2019-08-01
-2
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 5

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.