Walkupas ir White‘as baigė kovą dėl 2 mln. JAV dolerių

2019-08-05 08:24
Nuotr. BNS

Čikagoje vyksiančio turnyro „The Basketball Tournament“ pusfinalyje nepasisekė buvusio žalgiriečio Aarono White‘o ir šiemet dar į Kauną sugrįžtančio Thomaso Walkupo atstovaujamai komandai.

White‘o ir Walkupo „Team Hines“ ekipa sekmadienį 62:68 (24:24, 17:15, 14:16, 7:13) nusileido „Golden Eagles“ komandai bei taip užbaigė kovą dėl pagrindinio prizo – 2 mln. JAV dolerių vertės čekio.

Prieš lemiamą ketvirtį tarp abiejų komandų tvyrojo lygybė (55:55), tačiau tuomet „Team Hines“ sustojo, ketvirtajame kėlinyje pelnė vos 7 taškus ir taip turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Gimimo vieta: JAV

Walkupas aikštelėje praleido 23 minutes bei per jas pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles.

Tuo metu White‘as aikštelėje bėgiojo 4 minutes ir pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo vieną bei prarado du kamuolius.

„Team Hines“ gretose spindėjo 12 taškų pelnęs Kyle‘as Hinesas, 11 taškų varžovams atseikėjo Mattas Lojeskis, 9 pridėjo Mike‘as Jamesas.

„Golden Eagles“ į pergalę vedė Elginas Cookas, surinkęs 21 tašką ir atkovojęs 10 kamuolių.

Antradienį, rugpjūčio 6-ąją, vyks „The Basketball Tournament“ finalas, kuriame dėl vertingo prizo kovos „Golden Eagles“ ir kitame pusfinalyje triumfavusi „Carmen‘s Crew“ ekipa.