Per kėlinį vos 4 taškus pelnę turkai susitvarkė su Tunisu

2019-08-06 22:56
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Antrąją pergalę per dvi dienas draugiškame turnyre Prancūzijoje pasiekė Turkijos rinktinė. Nors Ufuko Saricos auklėtiniai antrajame kėlinyje pelnė vos 4 taškus, tačiau tai nesutrukdė turkams 64:54 (23:14, 4:12, 26:15, 11:13) nugalėti Tuniso krepšininkų.

Turkijos rinkinės gretose rezultatyviausiai pasirodė Furkanas Korkmazas, per 24 minutes pelnęs 14 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuniso komandoje solidžiai sužaidė lyderis Salah Mejri, kuris per 24 minutes sumetė 19 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/8 baudos) ir sugriebė 3 kamuolius.

Trečiadienį tunisiečiai susikaus su Prancūzija, kurią turkai pirmadienį nugalėjo 74:69.

Tuniso rinktinė: Salah Mejri 19, Mouradas Mabroukas 10, Makramas Ben Romdhane'as 9 (9 atk. kam., 7 rez. perd.).

Turkijos rinktinė: Furkanas Korkmazas 14 (6/13 metimai, 7 atk. kam.), Yigitas Arslanas 10, Jamesas Birsenas 9 (8 atk. kam.).