Scola ir Hachimuros akistatoje – argentiniečio komandos triumfas

2019-08-22 15:00
Nuotr.: Fiba.com
Nuotr. Fiba.com

Artėjant pasaulio čempionatui tęsiasi draugiškų rungtynių maratonas. Šią popietę Argentina 108:93 (30:23, 26:30, 27:24, 25:16) nugalėjo Japonijos rinktinę.

Japonija rungtynėse laikėsi tris kėlinius, tačiau argentiniečiai perėmė iniciatyvą lemiamo ketvirčio metu, kurį laimėjo 25:16.

Rungtynėse ryškiausiai spindėjo priekinės linijos krepšininkas. 9-asis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Rui Hachimura per 31 minutę pelnė 23 taškus (8/13 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius pardavimus bei kartą suklydo.

Tuo metu Argentinoje puikias rungtynes sužaidė 39-erių Luisas Scola, kuris surinko 20 taškų (6/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/5 baudos), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei dukart suklydo.

Jam puikiai talkino ir 21 tašką pelnęs Tenerifės „Iberostar“ klube rungtyniaujantis Nicolas Brussino.

Pasaulio čempionate Japonija žais E grupėje, kurioje taip pat yra Turkijos, Čekijos ir JAV rinktinės. Tuo metu argentiniečiai pateko į B grupę ir joje žais su Pietų Korėjos, Nigerijos bei Rusijos komandomis.

Japonijos rinktinė: Rui Hachimura 23 (8/13 dvit.), Yuday Baba 17 (6/10 dvit.), Nickas Fazekas 15, Yuta Watanabe 13.

Argentinos rinktinė: Nicolas Brussino 21 (3/5 trit.), Luisas Scola 20 (6/11 dvit.), Nicolas Laprovittola 17 (3/6 trit.), Gabrielis Deckas 15 (4/5 trit.), Patricio Garino 11.