„Šiauliai“ draugiškų rungtynių ciklą pradėjo nusileisdami Ukrainos klubui

2019-08-26 21:21
Nuotr.: bcsiauliai.lt
Nuotr. bcsiauliai.lt

Vos 10 dienų besitreniruojanti „Šiaulių“ komanda Palangoje sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes, kuriose 75:84 (30:26, 16:28, 14:14, 15:16) nusileido Kamensko SC „Prometey“ (Ukraina) ekipai.

Šiai dvikovai treneriai neregistravo komandos „senbuvių“ Antano Udro, Evaldo Šaulio, Beno Griciūno, Kristupo Žemaičio, norėdami išbandyti komandos naujokus bei tuos krepšininkus, kurie praėjusį sezoną patirtį kaupė NKL lygoje.

Tuo metu į Ukrainos Superlygą iškopusių varžovų gretose buvo galima pamatyti ir Lietuvos krepšinio gerbėjams pažįstamą veidą – Vilniaus „Lietuvos ryte“ ir Prienų-Birštono „Vytaute“ rungtyniavusį Denisą Lukašovą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos surengė tolimų metimų šou. Į ukrainiečių taiklius 6 tritaškius šiauliečiai atsakė 5 tolimais šūviais, susikraudami 5 taškų pranašumą 25:20, o ketvirtį laimėjo 30:26.

Antrasis kėlinys priklausė svečiams, kurie puikiai išnaudojo geltonųjų klaidas gynyboje bei netaiklius metimus iš po krepšio. Iki tol nevengę mesti titaškių, „Prometey“ krepšininkai ėmė taškus rinkti metimais iš arti, taip pat baudė šiauliečius greitomis atakomis. Po įspūdingo spurto Kamensko komanda netruko persverti rezultatą bei susikrauti dviženklį pranašumą 47:37, o ilsėtis išėjo pirmaudama 54:46.

Po pertraukos legionierių vedami ukrainiečiai padvigubino turėtą 8 taškų pranašumą (66:50), tačiau geltonieji, audringai palaikomi pajūryje stovyklaujančių Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ auklėtinių, po minutės pertraukėlės kėlinio viduryje pagerino gynybą, iki kėlinio pabaigos varžovams leisdami pelnyti vos 2 taškus, o deficitą vėl sumažino iki 8 taškų – 60:68.

Paskutinio ketvirčio pradžioje „Šiauliai“ pratęsė sėkmingą atkarpą, priartėdami vieno metimo atstumu 65:68, tačiau nuo rugpjūčio pradžios sportuojantys „Prometey“ krepšininkai rungtynių pabaigoje buvo kur kas šviežesni nei be poilsio dienų besitreniruojantys šiauliečiai ir, sėkmingiau sužaidę paskutines minutes, iškovojo pergalę.

„Šiauliai“: Justas Furmanavičius 14, Aurimas Urbonas 11, Akeemas Wrightas, Davis Geks ir Rokas Gustys (7 atk. kam.) –  po 10, Šarūnas Beniušis 6, Giedrius Stankevičius 5, Mantvydas Žukauskas 4, Eimantas Stankevičius 3, Kevinas Hardy 2, Šarūnas Valunta ir Airidas Giedraitis nepasižymėjo.

Antano Sireikos komentaras:

Justo Furmanavičiaus komentaras:

Rungtynių įrašas:

2019-08-27
25 EUR Monese uždarbis!!! Šis akcijos kodas (REMIG817) galioja tik 3 dienas! Monese paskyrė mane lojaliu klientu, ir šiuo metu siūlo man ir pakviestam draugui net 25 EUR dovanų!!! (Įprastai su kitu kodu gaunate 10-15 EUR uždarbį). Paprasti keli žingsniai kurie trunka vos 5 min: 1. Parsisiųsk Monese appsą iš App Store ar Google Play 2. Būtinai įrašyk pakvietėjo kodą REMIG817 3. Užsiregistruok ir patvirtink ID. Viską daryk pagal aplikacijos nurodymus. 4. Kai užsiregistruosi, užsisakyk NEMOKAMĄ bekontaktę MONESE Kortelę! Ją atsiųs per 5-7 dienas. 5. Kai gausi kortelę, aktyvuok ją! Tuomet atlik bet kokio dydžio mokėjimą parduotuvėje arba internetu ir per ~ 5 val. gausi dar 25 EUR bonusą! Visus pinigus nemokamai galėsi išsigryninti bet kuriame bankomate arba tiesiog atsiskaityti bet kurioje parduotuvėje. *Viskas labai paprasta. Nori užsidirbti daugiau - teks ieškotis draugų kaip aš tą darau. Easy. Good luck! Jei kyla bėdų – rašyk RemigijaLu@gmail.com
2019-08-26
-4
Karteris
Furmanavicius tai vienas lyderiu bus nenustebau net kad jis 14 imete. Galbut man daug kas nepritars bet cia mano nuomone tokia
2019-08-26
+5
?
idomu kur perspektyvas mato pas G. Stankevičių kai atėjo prieš 3metus liesas kaip pagalys tai toks ir dabar yra nei tobulėja nei ką
2019-08-26
+3
Kaip pirmoms rungtynėms,tai visai gerai sukovota.Furmanavičius nustebino geru žaidimu,Wrightui mažiausiai problemų iš naujokų perprasti sistemą.Hardy gal kiek nuvylė,bet su laiku įsivažiuos.Neblogas pirmas testas.
2019-08-26
+3
atsipeikek ta ukrainieciu komanda neblogo lygio jau zaide kokias 3 rungtynes draugiskas nukale ventspils plius siauliai siam mavui neregistravo zemaicio, udro, saulio ir griciuno praitu metu geriausiu zaideju plius gal siaulius papildys seth allen kjr oraita sezona pelne po 14 pts lkle