Užtikrinta pradžia: aukštesnę pavarą įjungę amerikiečiai susitvarkė su Čekija

2019-09-01 17:06

Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Vieni pasaulio čempionato favoritų, JAV (1-0) krepšininkai, turnyrą pradėjo pergalingai.

Greggo Popovichiaus auklėtiniai E grupės susitikime Šanchajuje 88:67 pranoko Čekijos (0-1) krepšininkus.

JAV apčiuopiamą persvarą įgijo antrajame kėlinyje. Mylesas Turneris pelnė taškus iš po krepšio, Jaysonas Tatumas ir Donovanas Mitchellas smeigė po tritaškį, o amerikiečiai spurtavo 11:2 bei įgijo 14 taškų pranašumą – 32:18.

Po ilgosios pertraukos amerikiečiai įjungė dar aukštesnę persvarą bei stabiliai didinę persvarą įsirašė užtikrintą pergalę.

Amerikiečių gretose geriausiai pasirodė Jutos „Jazz“ gynėjas Donovanas Mitchellas, pelnęs 16 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojęs 2 ir perėmęs 1 kamuolį bei atlikęs 2 rezultatyvius pardavimus, jis surinko 17 naudingumo balų.

Čekijos rinktinė: Tomašas Satoransky 17 (6/11 dvit.), Jaromiras Bohačikas ir Vojtechas Hrubanas po 13.

JAV rinktinė: Donovanas Mitchellas 16 (5/7 dvit.), Harrisonas Barnesas 14, Jaysonas Tatumas 10.

Jaysono Tatumo blokas:

...
nesidrasko Jav isvis, neturi tikslo parodyt kas mes ir ka galim, jiem dzin 10 ar 40 tasku laimet nes neturi pries ka pasirodyt. Gana logiska kam save kankint ir draskytis is paskutiniu, pergale yra pergale.
2019-09-01
+5
Nepersistengė amerikiečiai,dar nežaidė visu pajėgumu.Kai reikėjo,tada paspaudė čekus ir užtikrintai nugalėjo.Tauposi rimtesnėms rungtynėms,čia tik apšilimas buvo.Čekai sukovojo,kiek galėjo,gėdos nepasidarė.