Diskvalifikacine pražanga pažymėtose rungtynėse italai sutriuškino Angolą

2019-09-02 12:20

Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Antrąją pergalę pasaulio čempionato D grupėje pasiekė Italijos rinktinė (2-0). Fošane vykstančiose grupės varžybose italai 92:61 (25:11, 19:10, 26;21, 22:19) sutriuškino Angolą (0-2).

Afrikiečiai italams priešinosi keturias minutes (8:8), o vėliau Romeo Sacchetti auklėtiniai kėlinį užbaigė atkarpa 17:3 (25:11) ir atgal nebesižvalgė.

Triuškinamą persvarą dar iki pertraukos susikrovę italai antroje mačo dalyje šiek tiek atsipalaidavo gynyboje, tačiau puolime pradžiugino susirinkusius sirgalius ne vienu gražiu epizodu.

Vis dėlto pačioje mačo pabaigoje įvyko susistumdymas tarp Alessandro Gentiles ir Leonelio Paulo. Po vaizdo peržiūros italui buvo skirta nesportinė pražanga, o Paulo – diskvalifikacinė.

Šiose rungtynėse Sacchetti panaudojo visus 12 krepšininkų, o ilgiausiai ant parketo išbuvęs Jeffas Brooksas per 24 minutes pasižymėjo dvigubu dubliu – 11 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit.) ir tiek pat atkovotų kamuolių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marco Belinelli. Snaiperis per 20 aikštėje praleistų minučių pelnė 17 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), surinko tiek pat naudingumo balų ir atkovojo 5 kamuolius.

Angolos gretose išsiskyrė Yannickas Moreira, pelnęs 15 taškų (7/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 16 naudingumo balų.

Šioje dvikovoje italai realizavo 12 tolimų metimų iš 30 (40 proc.), kai tuo metu afrikiečiai pataikė vos 2 iš 18 (11 proc.).

Kitose grupės rungtynėse 14 val. 30 min. susitiks Serbija (1-0) su Filipinais (0-1).

Italija: Marco Belinelli 17 (3/6 trit.), Awudu Abassas (3/5 trit.), Jeffas Brooksas (11 atk. kam., 25 naud. bal.) ir Danielis Hackettas po 11.

Angola: Yannickas Moreira 15 (8 atk. kam.), Leonelis Paulo 12, Carlosas Moraisas 10.

Angola atliko tik 6 perdavimus,tai nelabai ką padarysi su tokiu žaidimo organizavimu.Nervai net neatlaikė Paulo,sugebėjo diskvalifikacinę užsidirbti.Italų žaidimo net nėra ką lyginti su pasiruošimu ir čempionate.
2019-09-02
+6
RYTAS-PADARYTAS :DDDDD
ATSILIKELIAI. KAIP JIE PATENKA I TA WORLD CUP ? TIE AFRIKIECIAI. JEI NESUGEBA NET LYGIOSIOMIS LOST. APGAILETINA FIBA VADYBA. KAIP PRIEMA TOKIUS ATSILIKELIUS NET NEIDOMU ZIURET. TURI BUT LYGIAVERTES KOMANDOS. BEZDZIONES PAJIMK GERIAU SUZAIS.