Su korėjiečiais nesunkiai susitvarkiusi Rusijos rinktinė šventė antrąją pergalę

2019-09-02 18:08

Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Rusijos rinktinė (2-0) antrajame B grupės susitikime 87:73 (27:18, 13:19, 23:12, 24:24) nugalėjo Pietų Korėjos (0-2) komandą ir iškovojo antrąją pergalę Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate.

Taip rusams atsivėrė kelias į kitą pirmenybių etapą.

Rusų dominavimas prasidėjo pirmajame kėlinyje, kai Rusijos rinktinė Pietų Korėjos krepšininkus pranoko 9 taškais (27:18). Visgi antrajame ketvirtyje korėjiečiai parodė savo dantis ir sugrįžo į susitikimą – po dvidešimties žaidimo minučių atsiliko 37:40.

Po ilgosios pertraukos Rusijos nacionalinė ekipa atgavo jėgas ir varžovus pranoko kone dvigubai. Trečiąjį kėlinį rusai laimėjo 23:12 ir po trijų ketvirtadalių rungtynių pirmavo 14 taškų (63:49).

Lemiamą ketvirtį abi komandos sužaidė lygiai (24:24), tačiau prieš tai įgytas rusų pranašumas jiems užtikrino pergalę – 87:73.

Pietų Korėjos rinktinė: Gunas Ra 19 (10 atk. kam.), Daesungas Lee 17, Seounghyunas Lee 9.

Rusijos rinktinė: Andrejus Voroncevičius (7 atk. kam.) ir Vitalijus Fridzonas po 13, Michailas Kulaginas ir Andrejus Zubkovas po 11, Sergejus Karasiovas 9.