Be išvaryto trenerio likę juodkalniečiai krito prieš C. Websterio vedamus zelandus

2019-09-03 13:05

Išlikimo mačą laimėjusi Naujoji Zelandija (1-1) išsaugojo viltis patekti į kitą etapą.

Nankine vykstančiose F grupės kovose zelandai aistrų kupinose rungtynėse 93:83 (31:26, 22:18, 13:21, 27:18) palaužė Juodkalniją (0-2).

Dabar juodkalniečiams reikia tikėtis, jog kitose grupės rungtynėse graikai įveiks brazilus. Kitu atveju Juodkalnija nebeturės šansų žengti į kitą etapą.

Žaibišku tempu rungtynes pradėję zelandiečiai kontroliavo mačo eigą pirmoje mačo dalyje, o antrojo kėlinio pabaigoje neatlaikė Juodkalnijos vyriausiojo trenerio Zvezdano Mitrovičiaus nervai ir jis buvo išvarytas iš aikštės.

Strategas dar pirmajame kėlinyje užsidirbo pirmąją techninę pražangą, o antrajame ir antrąją ir į pertrauką komandos išėjo ilsėtis zelandams pirmaujant 53:44.

Be trenerio likę juodkalniečiai po pertraukos sugebėjo perimti iniciatyvą ir ketvirtojo ketvirčio pradžioje jau buvo priekyje – 67:66.

Vis dėlto tuomet Okeanijos atstovai, vedami puikiai žaidusio Corey Websterio, laimėjo atkarpą 17:4 ir pasiuntė varžovus į nokdauną – 83:71.

Puikiai žaidęs C. Websteris nugalėtojams per 27 minutes pelnė 25 taškus (1/4 dvit., 6/8 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balą.

NBA žvaigždė Nikola Vučevičius juodkalniečiams per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Naujoji Zelandija: Corey Websteris 25 (6/8 trit., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), Isaacas Fotu 20, Tai Websteris 11, Robas Loe ir Shea Ili po 10.

Juodkalnija: Nikola Ivanovičius 18 (7 rez. perd.), Nikola Vučevičius 15 (9 atk. kam.), Petaras Popovičius ir Bojanas Dubljevičius (13 atk. kam.) po 13.