Įspūdingas C. Websterio pasirodymas ir zelandų tritaškių salvė paskandino Japoniją

2019-09-07 12:10
Nuotr.: fiba.basketball

Antrąją pergalę pasaulio čempionate iškovojo Corey Websterio vedama Naujosios Zelandijos rinktinė (2-2).

Zelandai Donguane 111:81 (29:29, 26:10, 27:22, 29:20) sutriuškino Japoniją (0-4), kuri lieka be pergalių, o paskutinėse rungtynėse jai nepadės ir lyderis Rui Hachimura.

Zelandai pranašumą įgijo antrajame kėlinyje. Websteris smeigė tritaškį, Isaacas Fotu ir Tai Websteris pridėjo po dvitaškį, o Naujoji Zelandija spurtavo 13:4 bei įgijo užtikrintą pranašumą – 50:36.

Po ilgosios pertraukos Robas Loe ir Tomas Abercrombie smeigė po tritaškį ir rungtynių baigtis tapo aiški (63:41).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs C. Websteris pelnė 27 taškus (5/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 5/5 baudos), atlliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

Zelandai šiame susitikime taip pat puikiai atakavo iš toli ir realizavo 18 metimų iš 33 (55 proc.).

Naujoji Zelandija šiame čempionate kovoja jau tik garbės, mat tiesioginis kelialapis į olimpines žaidynes atiteko Australijos rinktinei.

Naujosios Zelandijos rinktinė: Corey Websteris 27 (5/5 dvit., 4/6 trit., 35 naud. bal.), Isaacas Fotu 23 (6/10 dvit., 10 atk. kam.), Tai Websteris 15 (6/7 dvit.), Robas Loe 12 (4/5 trit.), Tomas Abercrombie 10.

Japonijos rinktinė: Nickas Fazekas 31 (7/18 dvit., 5/7 trit., 9 atk. kam.), Daiki Tanaka 10, Yuta Watanabe ir Yudai Baba po 9.