JAV nustūmė Giannio Antetokounmpo tempiamą Graikiją ant prarajos ribos

2019-09-07 18:16

Graikijos puolimo vedlius sustabdę JAV krepšininkai pademonstravo jėgą didelį ažiotažą kėlusiose pasaulio čempionato rungtynėse.

Fotogalerija

Giannis Antetokounmpo surinko dvigubą dublį, tačiau Greggo Popovichiaus auklėtiniai 69:53 (19:17, 19:8, 16:12, 15:16) įrodė pranašumą prieš Graikijos krepšininkus bei nustūmė juos ant bedugnės krašto.

Graikai antrajame K grupės mače susitiks su Čekija, kurią privalo įveikti mažiausiai 12 taškų persvara. Kitu atveju čekai kartu su JAV žengs į ketvirtfinalį.

Antetokounmpo per 27 minutes įmetė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/2 baudos), sugriebė 13 ir perėmė 2 kamuolius bei įsirašė 23 naudingumo balus.

JAV krepšininkai atitrūko antrajame ketvirtyje, kuomet praleido 8 taškus, o iš viso per du kėlinius graikams leido įmesti 25 taškus. Patys jie savo sąskaitoje turėjo 38 taškus.

JAV nacionaline ekipa K grupės kovas baigs maču su Brazilija.

JAV rinktinė: Kemba Walkeris 15 (6 rez. perd., 4 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 10 (5 atk. kam.).

Graikijos rinktinė: Giannis Antetokounmpo 15 (13 atk. kam.), Kostas Sloukas 13 (5/12 metimai), Ioannis Papapetrou 7.

Antetokounmpo pasirodymas:

Spec Naz
tai jei brazilai laimi pries jav. px ta grwiku pergale nors ir 30 pts.
2019-09-07
-1
Nėra net menkiausios galimybes kad Amerika praloš prieš brazilija nebent specialiai
2019-09-07
+1
alio
sitas macas parodo,kad nej viena graikas nevertas zaisti NBA....o Bourusis isvis kosmosas kaip jis zaidzia tiek daug laikio..per ji prapiso pries brazilus....nes per Bourusi Varejao daro ka norejo
2019-09-07
+6
Bdhd
Giannis būtų surinkęs 25-30 taškų jei būtų žaidęs 4 kėlinį,,nevertas žaist nba" jis tapo lygos mvp tai apžiok kušy mažiau ušy!