Voroncevičiaus vedami rusai pergale užbaigė pasaulio čempionatą

2019-09-08 13:44

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Andrejus Voroncevičius buvo šalia dvigubo dublio, o jo vedama Rusijos rinktinė 69:60 (13:10, 14:17, 21:15, 21:18) įveikė Venesuelą ir I grupėje finišavo trečioje vietoje.

Prieš šias rungtynes abi rinktinės jau buvo praradusios šansus žengti į ketvirtfinalį.

Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai į priekį pabėgo trečiojo kėlinio pabaigoje, kai laimėjo atkarpą 6:0 (48:42), o šį pranašumą dar padidino lemiamame ketvirtyje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Voroncevičius per 28 minutes pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Venesueliečių nuo nesėkmės neišgelbėjo puikus Michaelio Carreros pasirodymas. Puolėjas per 26 minutes pelnė 19 taškų (5/11 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Rusija: Andrejus Voroncevičius 17 (3/3 trit., 6/6 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. bal.), Nikita Kurbanovas (8 atk. kam.) ir Grigorijus Motovilovas po 12.

Venesuela: Michaelis Carrera 19 (9/10 baud., 10 atk. kam.), Jhornanas Zamora 13, Heissleris Guillentas 7.