Kanadiečių gynybą draskęs Schroderis buvo per žingsnį nuo trigubo dublio

2019-09-09 17:55

Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Vokietijos rinktinės su Dennisu Schroderiu priešakyje trankiai finišavo Kinijoje vykstančiame pasaulio čempionate. Šalies krepšinio žvaigždė buvo per žingsnį nuo trigubo dublio, o vokiečiai paskutiniame mače 82:76 (17:12, 19:21, 20:23, 26:20) pranoko Kanados krepšininkus.

Schroderis per 35 minutes surinko 21 tašką (4/10 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 10/12 baudos), sugriebė 10 ir perėmė 3 kamuolius, išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir užfiksavo 29 balų naudingumą.

Maximilianas Kleberas nuo savęs į pergalę įnešė 20 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos) ir 4 atkovotus kamuolius.

Likus rungtyniauti 11 sekundžių, Kyle'o Wiltjero dvitaškis sumažino kanadiečių atsilikimą iki keturių taškų (74:78).

Iš karto pražangas sustabdytas Maodo Lo prie baudų metimų linijos neklydo (80:74), po minutės pertraukėlės Cory Josephas suklydo ir Lo dar kartą buvo pasiųstas mesti baudų.

Gynėjas pataikė abi ir įtvirtino Vokietijos pergalę.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 20 minučių prametė visus 8 metimus iš žaidimo, 4 kartus prasižengė ir surinko -4 naudingumo balus.

Tuo metu puikiai pasirodęs Khemas Birchas įmetė 15 taškų, sugriebė 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 29 naudingumo balus.

Kyle'as Wiltjeras iš tritaškio zonos paleido 14 metimų, iš kurių tikslą pasiekė tik 3 (21 proc. taiklumas).

Vokietijos rinktinė: Dennisas Schroderis 21 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Maximilianas Kleberas 20, Robinas Benzingas 12.

Kanados rinktinė: Kyle'as Wiltjeras 18 (3/14 trit.), Khemas Birchas 15 (9 atk. kam.).