Čekų trio pražudė Lenkiją

2019-09-12 17:50

Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Vojtechas Hrubanas ir Tomašas Satoransky kartu surinko 63 naudingumo balus, Jaromiras Bohačikas sumetė 21 tašką, o jų vedama Čekijos rinktinė žengė pirmąjį žingsnį penktosios vietos link pasaulio čempionate.

24
34
12
3

Roneno Ginzburgo auklėtiniai Šanchajuje 94:84 (23:23, 20:12, 21:28, 30:21) palaužė Lenkijos komandą su Adamu Waczynski priešakyje.

30-metis Hrubanas per 34 minutes pelnė 24 taškus (6/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), sugriebė 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir įsirašė 36 naudingumo balus

Tomašas Satoransky surinko dvigubą dublį: 22 taškai (6/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos), išdalijo 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 kamuolius bei užfiksavo 29 balų naudingumą.

Čekai iš toli pataikė 13 tritaškių iš 24 bandymų (54 proc.), kai lenkai – 9 iš 20 (45 proc.).

Lenkų gretose dvigubu dubliu išsiskyrė A.J. Slaugteris, per 32 minutes įmetęs 12 taškų ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Satoransky realizavus baudas, rezultatas buvo lygus (74:74), bet tuoj pat Aaronas Celas smeigė tritaškį ir lenkai dar buvo priekyje 77:74.

Paskui Ondrejus Balvinas pelnė du taškus su pražanga, Hrubanas smeigė tritaškį ir čekai atitrūko 84:79.

Abiem komandoms minutę nepelnius taškų, pirmieji iššovė lenkai, kai pražangą išprovokavo Mateuszas Ponitka. Jis realizavo baudas ir dar suteikė savo komandai vilties (80:84), tačiau kitoje atakoje praleido Pavelo Pumprlos dėjimą (80:86).

Likus žaisti pusę minutės Satoransky prasiveržimą užbaigė taškais, Slaughteris prametė iš toli, Hrubanas pridėjo du taškus ir Čekija kontroliavo situaciją (90:82).

Čekijos rinktinė paskutiniame mače žais su Serbija, kuri įveikė JAV. Lenkams teks amerikiečių iššūkis.

Lenkijos rinktinė: Adamas Waczynskis 22 (7/15 metimai), A.J. Slaugteris (5/14 metimai, 10 rez. perd.) ir Damianas Kuligas (7 atk. kam.) – po 12, Mateuszas Ponitka 11.

Čekijos rinktinė: Voltechas Hrubanas 24 (12 atk. kam.), Tomašas Satoransky 22 (12 rez. perd.), Jaromiras Bohačikas 21 (5/8 trit.).

Dvi rinktinės,kurios buvo didžiausios staigmenos čempionate gerąja prasme.Tik čekai sunkesnį kelią turėjo,tai ir nusipelnė būti aukščiau.Neturėjo Vesely,bet atrado Bohačiką.Nebloga karta pas čekus užaugus ir ateitį visi turės su jais problemų.
2019-09-12
+8
Gag
Pajuoka cia kazkokia isvis tas zaidimas del 5-9 vietu..
2019-09-12
-6
Klajoklis
Jus juokaujat b**t? "pražudė Lenkiją"... Tai gal laimeje lenkai tiesiai i finala pakliutu?