Parachouskis buvo blankus, o „Partizan“ paskutinėmis akimirkomis išsaugojo pergalę

2019-10-02 00:09
Nuotr.: PA Pictures – Scanpix

Europos taurės kovos antradienį prasidėjo ir B grupėje, kurioje susikovė Italijos bei Serbijos klubai.

Itin atkakliame susitikime Belgrado „Partizan“ (1-0) krepšininkai svečiuose 66:63 (11:19, 15:11, 18:18, 19:18) palaužė Venecijos „Umana Rayer“ (0-1) komandą.

Prieš prasidedant paskutiniajai minutei Venecijos komandos lyderis Michaelas Bramosas pataikė tolimą metimą, pridėjo dvitaškį ir taip priartino savo komandą prie varžovų per du taškus – 63:65.

Tuomet Waldenas Torrianas išprovokavo pražangą, pataikė vieną iš dviejų baudų metimų ir taip padidino „Partizan“ pranašumą – 66:63.

Galiausiai Bramosas paskutinėmis rungtynių akimirkomis dar bandė atakuoti iš tolimojo nuotolio ir taip išlyginti rezultatą, tačiau metimas tikslo nepasiekė – svečiai iš Belgrado šventė pergalę.

Praėjusį sezoną Vilniaus „Ryte“ rungtyniavęs baltarusis Arciomas Parachouskis prie pergalės prisidėjo 2 taškais (1/3 dvit.) per 8 susitikimo minutes.

„Umana Reyer“: Michaelas Bramosas 12 (9 atk. kam.), Andrea De Nicolao ir Austinas Daye po 9, Jeremy Chappellas 8.

„Partizan“: Marcusas Paige'as 14 (4/9 trit.), Ognjenas Jaramazas 12, RaShawnas Thomasas 11 (13 atk. kam.), Williamas Mosley 10 (6 atk. kam.).