Be dviejų žaidėjų vertęsis „Rytas“ susitvarkė su „Juventus“

2019-10-06 16:00

Beveik visas rungtynes pirmavęs Vilniaus „Rytas“ (4-0) Lietuvos krepšinio lygoje laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Be Camerono Bairstow ir Mindaugo Girdžiūno žaidę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai savo aikštėje 86:65 (21:20, 24:15, 20:20, 21:10) nugalėjo Utenos „Juventus“ (1-3).

Australas nerungtyniavo dėl patempto raumens, tuo metu Girdžiūnas – dėl peršalimo.

Vilniečiai iniciatyvą į savo ranką paėmė antrojo kėlinio viduryje, kada tritaškį pataikęs Žygimantas Skučas dar buvo išvedęs „Juventus“ į priekį 31:30, o į tai reaguodamas Adomaitis tuomet paprašė minutės pertraukėlės.

Po jos Pako Cruzas smeigė tritaškį, Eimantas Bendžius ir Terrellas Holloway pridėjo po dvitaškį ir „Rytas“ truktelėjo į priekį (42:34).

Trečiajame ketvirtyje „Rytas“ buvo pabėgęs per 16 taškų (60:44), tačiau tuomet „Juventus“ krepšininkai atsakė atkarpa 9:1 ir išliko rungtynėse (53:61).

Galiausiai Adomaičio kariauna nurūko ketvirtajame kėlinyje, kai uteniškiai pirmuosius taškus pelnė sužaidus beveik pusę kėlinio, bet tada Žydrūno Urbono auklėtinių deficitas jau siekė 19 taškų (55:74).

Nugalėtojų gretose daugiausiai žaidęs Eimantas Bendžius per 31 minutę pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir užfiksavo 16 balų naudingumą.

Likus žaisti pusantros minutės, debiutinio šanso sulaukė 17-metis Ąžuolas Tubelis, kuris išsiskyrė bloku Vytautui Šulskiui.

„Juventus“ nepadėjo karščiuojantis Marius Runkauskas.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (10 atk. kam.), Terrellas Holloway 12 (6 rez. perd.), Pako Cruzas ir Evaldas Kairys (7 atk. kam.) – po 11, Deividas Sirvydis ir Martynas Echodas – po 10.

„Juventus“: Žygimantas Skučas 18, Julius Jucikas 12, Bryantas Crawfordas 10 (7 rez. perd.).