Beveik idealiai atakavęs Zionas surengė dominuojantį pasirodymą

2019-10-10 07:10
Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Zionas Williamsonas iš žaidimo prametė vos kartą, o jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ pasiruošimo etape pasiekė antrąją pergalę.

Gimimo vieta: Šiaurės Karolina, JAV

„Pelicans“ išvykoje 127:125 (25:26, 33:45, 28:36, 41:18) palaužė Čikagos „Bulls“ ekipą.

Williamsonas per 27 minutes įmetė 29 taškus (12/13 dvitaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius pardavimus bei kartą suklydo.

Svečiai pasibaigus trečiajam ketvirčiui turėjo triuškinamą deficitą – 86:107, tačiau įspūdingo ketvirtojo kėlinio dėka ne tik sugebėjo grįžti į rungtynes, bet ir jas laimėti.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 6 minutėms, Frankas Jacksonas smeigė tritaškį ir po itin ilgos pertraukos savo ekipos deficitą sumažino iki vienženklio – 110:117. Neilgai trukus dar vieną tolimą metimą pridėjo Joshas Hartas, Jahlilhas Okaforas įmetė puskablį ir „Pelicans“ atsiliko jau tik 2 taškais (115:117).

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, Nickeilas Alexanderis-Walkeris smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino (125:125), o neilgai trukus jis pridėjo taiklius baudų metimus ir po ilgos pertraukos išvedė savo ekipą į priekį – 127:125.

Per likusias 58 sekundes nė viena iš komandų pasižymėti nebesugebėjo ir finalinė sirena paskelbė „Pelicans“ ekipos pergalę, kuri lemiamą ketvirtį laimėjo 41:18.

„Bulls“ gretose puikias rungtynes sužaidė Zachas LaVine‘as, kuris pelnė 28 taškus (6/9 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir padarė 3 klaidas.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 28 (6/9 dvit., 4/7 trit.), Otto Porteris 16 (5/8 dvit., 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Coby White‘as 13 (6/15 metimų), Lauri Markkanenas 12 (3/6 dvit.), Thaddeusas Youngas (4/10 dvit.) ir Tomašas Satoransky (8 rez. perd.) po 11, Denzelis Valentine‘as 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29 (12/13 dvit.), Jahlilas Okaforas (5/5 dvit.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris (3/8 trit., 7 rez. perd.) po 13, Frankas Jacksonas 12 (4/4 trit.), Joshas Hartas 11 (3/5 trit.).