Giannis pelnė daugiau taškų nei žaidė minučių, o „Bucks“ šventė triuškinamą pergalę

2019-10-10 07:40
Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Giannis Antetokounmpo po kelių mėnesių pertraukos grįžo į Milvokį ir vėl jautėsi tarsi savose rogėse.

Gimimo vieta: Atėnai, Graikija

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) MVP vedami „Bucks“ namuose 133:99 (34:23, 30:23, 37:22, 32:21) nušlavė Jutos „Jazz“ klubą.

Antetokounmpo per 21 minutę pelnę 22 taškus (8/11 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą ir nepadarė nė vienos klaidos.

Milvokio ekipa rungtynes kontroliavo nuo pat jų pradžios ir po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo 18 taškų persvarą – 64:46. Šeimininkai po ilgosios pertraukos nemažino apsukų ir po Brooko Lopezo taškų komandas skyrė 40 taškų – 101:61.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Tony Bradley, kuris pelnė 17 taškų (7/10 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir dukart suklydo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 22 (8/11 dvit., 11 atk. kam.), Khrisas Middletonas (5/9 dvit.) ir Brookas Lopezas (6/8 metimai) po 14, Draganas Benderis 11, Donte DiVincenzo 10.

„Jazz“: Tony Bradley 17 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 14 (5/7 dvit.), Gerogesas Niangas ir Juwanas Morganas po 9.