Šanchajuje – minutę trukęs Irvingo pasirodymas ir „Nets“ pergalė prieš „Lakers“

2019-10-10 17:34
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nežinomybei kaustant NBA lygos ateitį Kinijoje, eilę apribojimų gavęs mačas tarp Bruklino „Nets“ ir Los Andželo „Lakers“ ekipų Šanchajuje galiausiai įvyko.

114:111 (29:33, 28:22, 27:32, 30:24) laimėjo „Nets“ komanda, dar pirmąją dvikovos minutę praradusi savo superžvaigždę Kyrie Irvingą.

Dėl patirtų veido lūžių su kauke rungtyniavęs „Nets“ krepšininkas praleido netyčinį Rajono Rondo smūgį, iš karto nusiėmė apsaugą ir paliko aikštę. Daugiau ant parketo Irvingas nepasirodė.

Rondo, LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas „Lakers“ gretose žaidė po 24-25 minutes, o ketvirtąjį kėlinį stebėjo iš šalies.

Rondo surinko 18 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), 5 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus. LeBrono sąskaitoje – 20 taškų (5/12 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), 6 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Davisas nuo savęs pridėjo 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/9 baudos), 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 atkovotus kamuolius.

„Nets“ gretose išsiskyrė jaunieji europiečiai 20-metis Dzananas Musa ir 21-erių Rodions Kurucs.

Bosnis per 22 minutes sumetė 16 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), o latvis per 25 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (0/1 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/2 baudos) ir sugriebė 8 kamuolius.

Likus rungtyniauti 28 sekundes, „Nets“ minimaliai pirmavo, bet tuoj pat rezultatą išlygino baudas realizavęs Zachas Norvellas – 111:111.

Kitoje atakoje Davidas Nwaba suklydo, tačiau „Lakers“ tuo pasinaudoti nepavyko – Jacksonas prametė iš po krepšio. Pražanga sustabdytas Theo Pinsonas pataikė vieną baudą, po minutės pertraukėlės Alexas Caruso suklydo ir Nwaba dėjimu įtvirtino „Nets“ laimėjimą – 114:111.

Dėl NBA ir Hjustono „Rockets“ krečiančio konflikto su Kinija žurnalistai nebuvo įleisti į šį susitikimą. Prieš mačą nebuvo giedamas nei JAV, nei Kinijos himnai. Arenoje darbavosi sustiprinta apsauga.

„Nets“ ir „Lakers“ dar kartą susikaus šeštadienį Šenžene.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 20, Rajonas Rondo 18 (5 atk. kam. 6 rez. perd.), Anthony Davisas (5 rez. perd.), Alexas Caruso ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as – po 11.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 20, Taurenas Prince'as 18, Dzananas Musa 16, Joe Harrisas, Rodions Kurucs (8 atk. kam.) ir Theo Pinsonas – po 10.

o tai neatšaukė kinai rungtynių?
2019-10-10
kunigas
Buk teisingi - Uncle Drew tikrai nesidraskys siemet, nes be duranto vienas nk nenuveiks. Sezono metu ieskos kontaktu kad "gautu trauma"
2019-10-10
+3
Gal geriau reikėjo Irvingą pataupyti,kaulai veido juk dar pilnai nesugijo.Tai dabar vėl gavo ir turės dar ilgiau tą kaukę nešioti.Draugiškos rungtynės tik,spės dar susižaist su komanda.