Lėtai pranašumą krovusi CSKA Eurolygoje palaužė svečius iš Vokietijos

2019-10-10 21:50

Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos CSKA (2-0) antrajame Eurolygos ture po truputį krovėsi pranašumą ir namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) galiausiai įveikė Miuncheno „Bayern“ (1-1) klubą.

15
18
83%
5/6
63%
5/8

Pirmojoje rungtynių dalyje atkakliai kovojusios komandos viena nuo kitos atitolo tik antrojo kėlinio pabaigoje. Kyle‘as Hinesas pataikė dvitaškį su sirena ir taip CSKA ekipai į ilgąją pertrauką leido išeiti pirmaujant 7 taškais – 47:40.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė, kai CSKA laikė atotrūkį savo rankose, o Willo Clyburno baudos leido į paskutinį ketvirtį Maskvos klubui nusikelti su 10 taškų pranašumu – 60:50.

Per paskutiniąsias dešimt minučių Miuncheno klubui nieko prasmingo nuveikti nebepavyko, o kėlinį ir vėl laimėjusi CSKA šventė antrąją pergalę stipriausioje Senojo žemyno lygoje.

Maskvos klubas pataikė triskart daugiau tritaškių, kai realizavo 12 iš 34 (35,3 proc.) tolimų metimų. Tuo metu „Bayern“ pataikė 4 iš 13 (30,8 proc.) metimų iš distancijos.

CSKA gretose išsiskyrė Clyburnas, kuris per 21 minutę pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud. met.) ir atkovojo 8 kamuolius, tačiau du sykius suklydo, taip surinkdamas 18 naudingumo balų.

CSKA: Willas Clyburnas 15 (8 atk. kam.), Joelis Bolomboy ir Johannesas Voigtmannas (12 atk. kam.) po 10, Kyle’as Hinesas 8, Mike’as Jamesas ir Andrejus Voroncevičius po 7.

„Bayern“: Gregas Monroe 17 (10 atk. kam.), Nihadas Džedovičius 12, Danilo Barthelis 10 (5 atk. kam.), Maodo Lo 9.

Rungtynių epizodai:

Kažkaip net keista nematyti Jameso tarp rezultatyviausių.Rungtynės nelabai nusisekė,tai daugiau draugams asistavo.O Monroe vis labiau apsipranta Europoje,sunkiai sustabdomas tampa.Bet kai CSKA taip tritaškius pataiko,tai ir Monroe pastangos nepadeda.