Kurtinaičio kariauna iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje

2019-10-11 22:17
Nuotr.: Sputnik – Scanpix

Maskvos srities „Chimki“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 79:76 (27:16, 16:22, 19:16, 17:21) nukovė Vitorijos „Baskonia“ (1-1) ekipą.

Galutinis mačo rezultatas neatspindi „Chimki“ dominavimo. Visas 40 minučių pirmavę rusai vienu metu antrajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje baskai buvo priartėję per vieną metimą (48:50), tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 4:12 ir įgijo dviženklį deficitą – 52:62.

17
23
6
3

Ketvirtajame kėlinyje „Chimki“ turėjo saugią persvarą ir „Baskonia“ iki metimo priartėjo tik sulig finaline sirena.

Abi komandos prastai atakavo iš toli – vos 20 proc. taiklumu. „Chimki“ pataikė 5 tritaškius iš 25, „Baskonia“ realizavo 4 metimus iš 20 bandymų.

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai itin prastai atakavo nuo baudų metimų linijos: tikslą pasiekė 18 metimų iš 33.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (8 rez. perd., 1/8 trit., 6 kld.), Janis Timma 18, Jeremy Evansas 17 (6 atk. kam.), Devinas Bookeris 14.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 18 (10 atk. kam.), Pierria Henry 16 (5 per. kam.), Luca Vildoza 10, Michaelas Ericas 9.