Efektyviai laiką išnaudojęs Kalnietis neišgelbėjo „Lokomotiv“ nuo netikėto pralaimėjimo Kazachstane

2019-10-12 13:54
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Netikėtą nesėkmę VTB lygoje patyrė Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-1) klubas.

Daugiausia pelno: Dmitry Kulagin

Rusijos ekipa išvykoje 88:90 (25:21, 29:21, 16:25, 18:23) dramatiškai krito prieš „Astanos“ (1-1) ekipą.

„Lokomotiv“ dviženklę persvarą susikrovė per pirmuosius du kėlinius (54:42), tačiau šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį deficitą sumažino iki trijų taškų – 67:70.

Dar vieną spurtą „Astana“ surengė ketvirtajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 9:2 (82:83), o likus dviem minutėms jau ir persvėrė rezultatą – 87:86.

Likus 16 sekundžių iki mačo pabaigos, Dimitrijus Kulaginas baudų metimais galėjo išlyginti rezultatą, tačiau rusas prametė abu sykius, o kamuolį puolime atkovoję „Lokomotiv“ pabandė išsiveržti į priekį, tačiau Willo Cummingso tritaškis tikslo nepasiekė.

Kalnietis rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir per 12 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį tempė Coty Clarke'as, kuris per 35 minutes pelnė 26 taškus (7/10 dvit., 1/3 trit., 9/9 baud.) ir surinko 25 naudingumo balus.

„Astana“: Coty Clarke'as 26 (7/10 dvit., 9/9 baud., 25 naud. bal.), Malcolmas Hillas 24 (7 rez. perd., 29 naud. bal.), Dušanas Rističius 21 (9 atk. kam., 26 naud. bal.), Aleksandras Žigulinas 12, Jeremiah Hillas 5 (16 rez. perd.).

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas 16, Dimitrijus Kulaginas 15, Joshas O'Bryantas 13, Samas Dekkeris 12 (8 atk. kam., 26 naud. bal.).