Alytuje – Blaževičiaus karjeros rekordai ir įtikinama „Ryto“ pergalė

2019-10-12 17:30
Nuotr.: BNS
  • Vilniaus „Rytas“ svečiuose 92:54 sutriuškino Alytaus „Sintek-Dzūkiją“

• Karjeros mačą sužaidęs Marekas Blaževičius pelnė 18 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų

Vilniaus „Rytas“ (5-0) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL) ir toliau neklumpa.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 92:54 (23:14, 21:19, 20:10, 28:11) susitvarkė su Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (1-4) ir įsirašė penktąją pergalę iš tiek pat galimų.

Karjeros rekordą šiame mače pagerino jaunasis „Ryto“ talentas Marekas Blaževičius, kuris per 21 minutę pelnė 18 taškų (8/12 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

14
20
67%
2/3
5

18 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 18 naudingumo balų yra naujieji krepšininko LKL karjeros rekordai.

Šeimininkai sėkmingai priešinosi pirmuosius du kėlinius, po kurių „Rytas“ turėjo 11 taškų pranašumą (44:33). Vis tik svečiai po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą.

Marekas Blaževičius pataikė dvitaškį, Eimantas Bendžius surinko 6 taškus paeiliui, o „Rytas“ laimėjo atkarpą 13:0 ir įgijo triuškinamą persvarą – 59:36. Per likusią rungtynių dalį sostinės ekipa sugebėjo dar labiau padidinti turėtą pranašumą ir įsirašė užtikrintą pergalę.

„Sintek-Dzūkija“: Chauncey Collinsas 15 (4/7 dvit., 2/6 trit.), Mindaugas Sušinskas 10, Martynas Pocevičius ir Paulius Danisevičius po 6.

„Rytas“: Marekas Blaževičius 18 (8/12 dvit.), Martynas Echodas (6/6 dvit.) ir Eimantas Bendžius (3/4 dvit., 2/6 trit.) po 14, Arnas Butkevičius ir Francisco Cruzas po 11.