„Lietkabelis“ pergalę prieš „Pieno žvaigždes“ iškovojo 5 minučių spurtu

2019-10-13 20:10

Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Trečiajame kėlinyje rungtynes perlaužęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3-2) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo trečiąją pergalę.

19
27
9
40%
2/5

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 75:62 (18:18, 17:17, 24:10, 16:17) nugalėjo tiesioginius savo varžovus kovoje dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje – Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-3) krepšininkus.

Po lygiosiomis pasibaigusios pirmosios rungtynių dalies (35:35), trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ persvėrė rezultatą savo naudai.

5 minutes trečiajame ketvirtyje „Pieno žvaigždės“ laikėsi arti varžovų, kai po Serhii Pavlovo dvitaškio pasvaliečiai atsiliko 3 taškais – 44:47.

Iki kėlinio pabaigos „Lietkabelis“ sužaidė atkarpą 12:1 ir taip gerokai atitrūko nuo sustojusių „Pieno žvaigždžių“ – 59:45.

Apskritai trečiojoje rungtynių dalyje „Lietkabelis“ varžovams leido sumesti 10 taškų, patys surinko 24 ir taip daugiau nei dvigubai pranoko „Pieno žvaigždes“.

Nors lemiamą ketvirtį vienu tašku (17:16) laimėjo „Pieno žvaigždės“, finalinė sirena simbolizavo užtikrintą „Lietkabelio“ pergalę 13 taškų pranašumu.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė Željko Šakičius, per 27 minutes pelnęs 19 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud. met.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 19 (9 atk. kam., 27 naud. bal.), Kendrickas Brownas 18, Femi Olujobi 12.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 12, Laimonas Kisielius 11, Trevoras Thompsonas 10.

Trenerių komentarai:

Atsigavo Lietkabelis po pralaimėjimo Šiauliams.Galima gynybą pagirti,kuri puikiai funkcionavo.Šakičius vis labiau apsipranta ir tampa lyderiu,Lekūnas pagaliau geras rungtynes sužaidė,Brownas prisiminė savo lyderio savybes.Svarbią pergalė paėmė Panevėžys,įgaus pasitikėjimo prieš ČL startą.