San Antonijuje – Ziono dėjimų fiesta ir pirmasis dvigubas dublis

2019-10-14 07:01
Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-0) tęsia pergalingą pasirodymą ikisezoninėse NBA rungtynėse, o pirmasis metų šaukimas Zionas Williamsonas užfiksavo dar vieną puikų pasirodymą.

Williamsono vedami „Pelicans“ svečiuose 123:114 (16:27, 40:39, 35:16, 32:32) pranoko San Antonijaus „Spurs“.

Williamsonas per 31 minutę pelnė 22 taškus (8/10 dvitaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei dukart suklydo. Puolėjas savo komandoje buvo rezultatyviausias ir daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet „Pelicans“ dar atsiliko 56:66. Lonzo Ballas pelnė taškus iš po krepšio, Williamsonas realizavo baudas, dvitaškį pridėjo Jrue Holiday ir po spurto 12:2 „Pelicans“ išlygino rezultatą – 68:68.

Neilgai trukus Ballas smeigė tritaškį, Williamsonas surinko 6 taškus iš eilės, Frankas Jacksonas pridėjo metimą viena ranka ir svečiai jau įgijo 7 taškų pranašumą (84:77). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pelicans“ susikrovė dviženklę persvarą ir išlaikė ją iki pat finalinės sirenos.

„Spurs“: Brynas Forbesas 18 (3/6 trit.), DeMaras DeRozanas 16 (8/10 baudos), DeMare Carrollas 13, Marco Belinelli 11 (8/8 baudos), Patty Millsas 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 22 (8/10 dvit., 10 atk. kam.), Jrue Holiday 16 (7/8 dvit.), Nicolo Melli 14 (3/6 trit.),Nickeilas Alexanderis-Walkeris 13, Lonzo Ballas (2/7 trit.) ir Frankas Jacksonas po 12, Brandonas Ingramas 10.

Racio
Be pozicijos :) nominaliai PF arba centru. Bet tai kai jis centras, ten uraganas pas juos vyksta, nebūna pozicinio puolimo. Gynyboj irgi viską keičia, tai kaip ir nelieka pozicijų.