Fantastinį pasirodymą surengęs buvęs „Juventus“ legionierius paskandino Bosto klubą

2019-10-16 21:50

Buvęs Utenos „Juventus“ legionierius Alexas Hamiltonas surengė karjeros pasirodymą, o jo vedamas Rišono „Maccabi“ (1-2) Europos taurėje pasiekė pirmąją pergalę.

Amerikiečio vedamas Izraelio klubas namuose 77:72 (24:17, 19:23, 15:10, 19:22) palaužė Monako „Basket“ (2-1) ekipą, kurios garbę gina buvęs žalgirietis Dee Bostas.

Hamiltonas per 35 minutes pelnė 22 taškus (3/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 10/10 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 10 pražangų ir nepaisant 6 klaidų, surinko 38 naudingumo balus.

22
38
8
3

Tuo metu Bostas buvo rezultatyviausias pralaimėtojų gretose. Jis per 32 minutes įmetė 18 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 1/3 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Darrylas Monroe pataikė dvitaškį ir šeimininkų persvarą padidino iki 4 taškų (72:68). Vis tik Dylanas Ennisas atsakė tuo pačiu bei vėl sušvelnino rezultatą (70:72).

Vis tik tuomet Hamiltonas realizavo 4 baudas iš eilės ir likus 12 sekundžių, įtvirtino savo ekipos pergalę (76:72).

„Maccabi“: Alexas Hamiltonas 22 (10/10 baudos, 8 rez. perd., 3 blk., 6 kld., 38 naud. bal.), Johnathanas Williamsas 17 (7/10 dvit.), Darrylas Monroe 13 (5/10 dvit.), Jordanas Swingas 12.

„Monaco“: Dee Bostas 18 (4/6 dvit., 3/10 trit.), Anthony Clemmonsas 13 (1/7 trit.), Yakuba Ouattaea 10 (0/5 dvit., 3/5 trit.).