Fenomenalu: 44 naudingumo balus surinkęs De Colo nukalė pirmąją „Fenerbahče“ pergalę

2019-10-17 23:07
Nuotr.: CHINE NOUVELLE/SIPA-Scanpix

Nando De Colo sužaidė geriausias rungtynes karjeroje ir nukalė pirmąją Stambulo „Fenerbahče“ (1-2) pergalę.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 87:80 palaužė Vitorijos „Baskonia“ (1-2) pasipriešinimą.

Įspūdingai žaidęs De Colo per 31 minutę pelnė 39 taškus (12/15 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, dukart suklydo bei surinko 44 naudingumo balus.

39
44
80%
12/15
86%
6/7

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios prancūzo rungtynės jo karjeroje.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Michaelas Ericas pataikė dvitaškį ir sumažino „Baskonia“ deficitą iki 5 taškų (68:73).

Vis tik tuomet De Colo, Kostas Sloukas ir Nikola Kaliničius pataikė po vieną dvitaškį ir kaip mat atstatė dviženklę „Fenerbahče“ persvarą – 79:68. Nepaisant to, baskai pasiduoti linkę nebuvo ir, likus kiek mažiau nei 3 minutėms, Mattas Janningas smeigė tritaškį ir sumažino savo ekipos deficitą iki 6 taškų – 73:79.

Kaip bebūtų, „Fenerbahče“ vėl rado atsakymą. Bobby Dixonas realizavo baudas, Janas Vesely pridėjo dar du taškus ir 39-ąją minutę Turkijos ekipos persvara vėl pasiekė dviženklę ribą (83:73).

„Fenerbahče“: Nando De Colo 39 (12/15 dvit., 3/6 trit., 44 naud. bal.), Janas Vesely 9 (4/5 dvit.), Luigi Datome 8.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 18 (6/6 dvit.), Shavonas Shieldsas 17 (3/7 trit.), Pierria Henry 15 (4/8 dvit., 1/5 trit.), Achille Polonara 10.