17 taškų deficitą panaikinusi „CBet“ triumfavo Pasvalyje

2019-10-19 18:50

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Prienų „CBet“ (4-2) ir toliau demonstruoja charakterį – šeštajame „Betsafe–LKL“ ture Manto Šerniaus auklėtiniai vienu metu Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (2-4) nusileido 17 taškų, tačiau panaikino didžiulį deficitą ir, sėkmingiau sužaidę mačo pabaigą, į Prienus grįžo su pergale 71:63 (15:25, 12:13, 30:14, 14:11).

11
20
6
33%
2/6

Giliausioje duobėje „CBet“ buvo atsidūrę antrojo kėlinio metu – tada svečių deficitas vienu metu siekė net 17 taškų (19:36).

Tačiau tada prieniškiai pradėjo lipti aukštyn ir, spurtavę 8:2, į pertrauką išėjo sumažinę atsilikimą (27:38).

Pagreitį įgavę svečiai apsukų nemažino ir po pertraukos – į krepšį skriejo vienas metimas po kito ir trečiojo kėlinio pabaigoje prieniškiams pavyko išsiveržti į priekį, kai iš toli taikliai metė Regimantas Miniotas (50:49).

Iš viso svečiai per trečiąjį kėlinį pelnė net 30 taškų.

Verta paminėti, jog Prienų komandoje rungtynių nebaigė vienas iš komandos atakų organizatorių Devonas von Oostrumas, rungtynių metu gavęs techninę ir nesportinę pražangas, kurios virto viena diskvalifikacine.

Paskutinio ketvirčio metu Pasvalio komandą dar bandė gelbėti Miha Laporninkas, po kurio tritaškio rezultatas buvo tapęs lygiu (59:59), tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Martynas Varnas – du jo tritaškiai suteikė „CBet“ šešių taškų persvarą (65:59).

Po tokio smūgio „Pieno žvaigždės“ nebeatsigavo ir turėjo pripažinti Prienų komandos pranašumą.

Vienas pagrindinių pergalės faktorių svečiams buvo pergalė kovoje po krepšiais. Ją prieniškiai laimėjo 43:32. Net 15 kamuolių nugalėtojai sugriebė po Pasvalio komandos krepšiu.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 14 (9 atk. kam.), Miha Lapornikas 13, Arvydas Šikšnius 8.

„Cbet“: Martynas Varnas 13, Lukas Uleckas 12, Arnas Velička 11 (6 rez. perd.), Karolis Guščikas ir Skylaras Spenceris po 10.

Trenerių komentarai:

Prienu CBet
prienai kyla dziugina kai neptunas pieno zvaigzdes zaidimas buksuoja krenta zemyn duobe
2019-10-19
+1
varnas yra tipinis zalgirio produktas pavadinimu "amzinai perspektyvus".traumos aisku jam kisa koja,bet nemoksiska Z vadyba kuri ji mete per komandas ateme is jo minimum 2 metus nes panasiai jis zaide jau pries 4 metus,kai klubas paeme sluba pociu o ne spindejusi pasiruosime martyna.sekanciais metais jis vel zibejo pasiruosime,bet gavo trauma ir ji issiunte i ppz pas stritboleri petrauska kur visa sezona prasiblaske.na ir finalas-degraduojantis nevezis.ir tik dabar,po tiek metu jam duoda zaist.ir ka matom?jis turi metima,yra plastiskas,gerai driblinguoja bet visiskai neturi zaidimo patirties nors jam jau 23.
2019-10-19
+8
visiskai pritariu. labai noretusi varna matyti kito sezono zalgiryje. siaip jam 23m dar tik bus sausio menesi, bet tikrai gaila del tu prarastu poros metu. man jis jau dabar atrodo geriau uz grigoni
2019-10-19
-14
Patinka Veličkos brandumas.Kai pamato,kad nekrenta,pradeda daugiau draugams asistuoti,nemėto neparuoštų metimų.Varnas taip pat atsigavęs,stipriai tritaškius pagerinęs.Pati komanda rodo šaltakraujiškumą,net kai ir stipriai pralaimi.Smagiai žiūrisi jų žaidimas.