Atkakliame „Ryto“ grupės lyderių mūšyje – sėkmingas Kalniečio pasirodymas

2019-10-22 23:05

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Mantas Kalnietis buvo vienas Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-2) lyderių, tačiau lietuvio indėlio pergalei nepakako.

11
20
9
83%
5/6

„Lokomotiv“ svečiuose 71:80 (18:24, 17:17, 23:16, 13:23) krito prieš dar pralaimėjimo nepatyrusį Belgrado „Partizan“ (4-0).

Lemiamo ketvirčio pradžioje Kalnietis bandė blokuoti varžovo mestą tritaškį, tačiau nesėkmingai nusileido ant parketo ir kaipmat užsiėmė už blauzdos.

Komandos medikai dar bandė išmasažuoti įžaidėjo raumenį, tačiau krepšininkas parketą paliko tik padedamas gydytojų. Nepaisant to, Kalnietis dar pačioje mačo pabaigoje išbėgo į aikštelę.

Kalnietis aikštelėje praleido 33 minutes ir per jas įmetė 7 taškus (1/1 dvitaškis, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, Alanas Williamsas pataikė dvitaškį ir nurėžė „Lokomotiv“ deficitą iki minimumo – 71:72. Vis tik po paprašytos minutės pertraukėlės „Partizan“ surengė pergalingą spurtą.

RaShawnas Thomasas ir Marcusas Paige‘as pataikė po dvitaškį, dar po du taškus pridėjo Williamas Mosley bei Thomasas ir likus kiek daugiau nei minutei, „Partizan“ persvara pasiekė 9 taškų ribą – 80:71.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodęs Mosley pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 5/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

„Partizan“: RaShawnas Thomasas 16 (6/6 dvit.), Williamas Mosley 11 (3/4 dvit.), Rade Zagoracas (5/6 dvit.) ir Ognjenas Jaramazas po 10.

„Lokomotiv“: Samas Dekkeris (5/7 dvit.) ir Willas Cummingsas (5/9 dvit.) po 17, Alanas Williamsas 15 (10 atk. kam.).

2019-10-23
+3
Jonas
isstenejo 7 taskus, lokomotyvas gavo malku, o antraste Kalnas vienas lyderiu??? nei jis buvo kada lyderiu nei kada bus, kamuolio net varytis nemoka sitas lyderis, apie daugiau nesneku.
2019-10-23
+3
2019-10-23
-1
asas
Labai sekmingas pasirodymas :D :D :D px kad pralose bet zjbs mldc! gerai pajudejo
2019-10-22
+9
Ne_emygeriams
jo, as nuo vakar buvau suprates, kad laimejo, kol siandien kito portalo neperskaiciau. Baikit su klaidinanciom antrastem (taip, techniskai sekmingas, bet pridekit, kad prqlaimejo)
2019-10-23
+4
alio
O siaip nenustebciau,jei koks eurolygos grandas stringantis...bandytu ispirkti Dekkeri,nes kiekviena maca lyderiauja ir renka 20+ naudingumo balus per maca...per zemas jam eurocup lygis
2019-10-22
+9
alio
o dar zmones sako,adomaitis blogas treneris...pries ryta partizano lyderis RaShawnas Thomasas nepelne nej tasko,ir buvo visiskai sustabdytas....tai parodo,kad adomaitis puikiai issanalizuoja varzovus...jei varzovu lyderi taip uzdengia,kad per maca nepelno nej tasko
Parabellum
Labai geras rezultatas. Partizanas akivaizdus grupes lyderis, o Krasnodarui bus labai didele motyvacija atsikersyti raudonai parodijai uz fuksini pralaimejima siemenso kiaulideje.