Lietuvio atstovaujamas Limožo klubas patyrė nesėkmę

2019-10-23 06:27

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Ovidijaus Varanausko atstovaujamas Limožo CSP (1-3) patyrė jau trečiąją nesėkmę Europos taurėje.

20
23
64%
7/11
2

Prancūzijos klubas išvykoje 85:93 (27:21, 21:26, 17:27, 20:19) nusileido Italijos čempionams Venecijos „Umana Reyer“ (2-2).

Ketvirtajame kėlinyje italai vienu metu pirmavo 14 taškų (79:65) skirtumu, tačiau Limožo krepšininkai nenuleido rankų ir, likus 32 sekundėms, dar buvo sumažinę savo atsilikimą iki 4 taškų. Tiesa, rungtynių pabaigą geriau sužaidė aikštės šeimininkai, kurie ir šventė antrąją pergalę.

Vilniaus „Ryto“ varžovų Europos taurės B grupėje CSP gretose, aikštėje buvo pasirodęs ir lietuvis Ovidijus Varanauskas, jis per kiek daugiau nei 5 sužaistas minutes surinko 3 taškus, pataikydamas vieną tolimą metimą iš dvejų.

„Umana Reyer“: Micheal Bramos (4/6 dvit., 4/8 trit.) ir Austin Daye (7/11 dvit., 7 atk. kam.) - po 20, Jeremy Chappell 15 (5 rez. perd.), Mitchell Watt 13.

CSP: Brian Conklin 26 (9/12 dvit., 8/11 baud. met., 32 naud. bal.), Semaj Christon 15 (1/7 dvit., 11 rez. perd.), Marcus Ginyard 13.