Be pergalės: tritaškiais nežibėjusiam „Lietkabeliui“ koją pakišo lemiamos dvi minutės

2019-10-23 23:24

Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Panevėžio „Lietkabeliui“ (0-2) trečiadienio vakarą ir vėl pritrūko sėkmingos rungtynių pabaigos.

FIBA Čempionų lygoje Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 70:76 (15:13, 15:19, 21:24, 19:20) nusileido Deivido Dulkio atstovaujamai Manresos BAXI (2-0) ekipai.

Likus kiek mažiau nei dviems minutėms „Lietkabelis“ atsiliko tik vienu tašku (68:69), tačiau varžovai atsakė spurtu 7:0 ir pirmavo jau 8 taškais – 68:76.

Paskutiniu šansu Lietuvos klubas dar pasinaudojo ir pelnė dvitaškį, tačiau tai buvo viskas – šeimininkai BAXI krepšininkai šventė antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Susitikime Panevėžio klubas pataikė vos 3 iš 20 tritaškių ir taip deklaravo 15 procentų tolimų metimų taiklumą.

Dulkys per 5 minutes BAXI gretose prametė dvitaškį, taškų nepelnė ir surinko -1 naudingumo balą.

BAXI: Davidas Kravishas 19, Williamas Magarity 17 (4/7 trit.), Ryanas Toolsonas 12.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius (5 atk. kam.) ir Tomas Lekūnas po 11, Kendrickas Brownas (5 rez. perd.) ir Martynas Sajus (7 atk. kam.) po 9, Tomas Dimša 8.

Aha
Lietkbelis atrodo geriau nei Neptūnas ir sėkmingiau,nei Rytas.
2019-10-24
yep
Kaip su tokia sudetimi, rezultatai dar geri (abu kart per plauka isvykose pralaimeta), tai kaip ir trenerio nuopelnas