Sankt Peterburge – 15 Calathes rezultatyvių perdavimų ir „Panathinaikos“ pergalė

2019-10-24 21:55

Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Nickas Calathes išskirstė 15 rezultatyvių perdavimų, o „Panathinaikos“ (2-2) ketvirtadienio vakarą iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje.

8
24
3
15

Atėnų klubas išvykoje 89:79 (22:20, 18:18, 25:22, 24:19) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (1-3) komandą.

Calathes per 36 minutes surinko 8 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, po du kartus suklydo ir prasižengė bei taip užfiksavo 24 balų naudingumą.

Visgi tai nebuvo graiko rezultatyvių perdavimų rekordas Eurolygoje. Dar šį pavasarį rungtyniaudamas prieš Podgoricos „Budučnost“ Calathes buvo atlikęs 19 perdavimų, virtusių taškais.

Likus 5 minutėms „Panathinaikos“ pirmavo 5 taškais – 77:73.

Ioannis Papapetrou pataikė dvitaškį, Jimmeris Fredette’as pridėjo dar du taškus, o Ianis Vougioukas realizavo du baudų metimus – likus 2 minutėms Atėnų klubas pirmavo 83:78.

Fredette’as baudų metimais pelnė 4 taškus paeiliui, o DeShaunas Thomasas dvitaškiu lyg vinį įkalė pergalę – „Panathinaikos“ triumfavo Rusijoje.

„Zenit“: Mateušas Ponitka 16, Andrew Albicy 15, Willas Thomasas ir Gustavo Ayonas po 12, Coltonas Iversonas 10.

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette’as 22, DeShaunas Thomasas 17, Jacobas Wiley 14, Ioannis Papapetrou (11 atk. kam.), Konstantinos Mitoglou ir Nickas Calathes po 8.

2019-10-25
-6
Kol kas Jimmere\'as pateisina į jį dėtas viltis.Mėto užtikrintai,taškus renka kaip ir priklauso.Bet visos žaidimo gijos vistiek Calatheso rankose.EL tiek perdavimų atlikt ne kiekvienas sugeba,o jis jau ne pirmą kartą tiek padaro.Rice negauna daug laiko,kaip ir Lekavičius savo metu.