Miunchene tritaškių primėčiusi „Chimki“ sugrįžo į pergalių kelią

2019-10-24 23:22

Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Lietuviškasis Maskvos srities „Chimki“ (3-1) klubas Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę.

19
21
9
42%
5/12

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 87:74 (17:19, 27:18, 26:18, 17:19) nugalėjo tiesioginius priešininkus turnyrinėje lentelėje – Miuncheno „Bayern“ (2-2) krepšininkus.

„Chimki“ į priekį pabėgo dar antrajame ketvirtyje, kai po Anthony Gillo dvitaškio Maskvos srities klubas pirmavo 7 taškais – 44:37.

Dar labiau Kurtinaičio komandos pranašumas išaugo sugrįžus po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje Aleksejus Švedas pataikė baudą, o „Chimki buvo priekyje jau 15 taškų – 70:55.

Galiausiai lemiamame ketvirtyje šeimininkams užpulti nepavyko, o „Chimki“ pergale reabilitavosi po pralaimėjimo Maskvos CSKA klubui.

„Chimki“ susitikimo metu pataikė net 12 iš 23 tritaškių, taip deklaruodama 52,2 procentų tolimų metimų pataikymą.

„Bayern“: Gregas Monroe 18 (7/12 dvit., 5 atk. kam.), Vladimiras Lučičius (5 atk. kam.) ir Maodo Lo (4/8 trit.) po 12, Alexas Kingas (3/4 trit.), Nihadas Džedovičius ir Danilo Barthelis po 9.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 19 (9 rez. perd., 5 atk. kam.), Anthony Gillas 17 (6 atk. kam.), Devinas Bookeris ir Janis Timma (3/5 trit.) po 13, Jonas Jerebko 8.