Vakaras Berlyne: naudingas Giedraitis, CSKA pergalė ir skaudi Clyburno trauma

2019-10-25 23:14
Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis ALBA (1-3) komandoje buvo vienas iš rezultatyviausių, tačiau to nepakako iškovoti pergalei namuose.

Berlyno klubas penktadienio vakarą 66:82 (15:17, 19:22, 8:22, 24:21) nusileido Maskvos CSKA (4-0) ekipai, išlikusiai viena iš dviejų Eurolygoje dar nepralaimėjusių komandų.

Giedraitis per 30 minučių pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud. met.), sugriebė 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pats prasižengė, 4 kartus suklydo ir taip užfiksavo 11 balų naudingumą.

22
23
5
63%
5/8

Pergalę Maskvos klubui apkartino Willo Clyburno trauma, patirta antrajame kėlinyje. Krepšininkas greitoje atakoje krito, susiėmė už kelio ir ėmė raitytis iš skausmo.

CSKA klubas tviteryje paskelbė, kad trauma rimta, tačiau tiksli diagnozė bus aiški sugrįžus į Maskvą.

CSKA tolo visų rungtynių metu, tačiau didžiausią žalą šeimininkams padarė trečiajame kėlinyje, kurio pabaigoje Kyle‘as Hinesas pataikė dvitaškį, o Maskvos klubas pirmavo 19 taškų – 61:42.

Nors 3 taškais laimėjo lemiamą ketvirtį, ALBA dėl per didelio svečių atotrūkio pasivyti varžovų nesugebėjo – CSKA šventė pergalę.

ALBA: Nielsas Giffey, Timas Schneideris ir Luke’as Sikma po 11, Rokas Giedraitis 10, Landry Nnoko 8, Peytonas Siva 7 (11 rez. perd.).

CSKA: Mike’as Jamesas 22, Darrunas Hilliardas 21, Joelis Bolomboy 12, Janis Strelniekas, Johannesas Voigtmannas (8 atk. kam.) ir Kyle’as Hinesas po 7.